AKTUALNOŚCI

 

12-13.11.2022 r. - Pierwsze zajęcia w ramach kursu dla kandydatów na asystentów kynologicznych za nami... Dziękujemy Pani sędzi Annie Rogowskiej za przekazaną wiedzę z zakresu fizjologii, morfologii i anatomii psa oraz podstawowych chorób psów i ich profilaktyki.

Zarząd Oddziału serdecznie dziękuję firmie Piwniczanka Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Piwnicznej-Zdrój za przekazanie dla uczestników kursu dla kandydatów na asystentów kynologicznych wody mineralnej oraz drobnych upominków.

 


Komunikat z 07.09.2022 r.

Zarząd Oddziału informuje, że otrzymaliśmy zgodę Zarządu Głównego ZKwP na organizację Kursy dla kandydatów na asystentów kynologicznych.

Osoby, które przesłały już swoje zgłoszenie w najbliższym czasie otrzymają wiadomość zwrotną z informacjami dotyczącymi spraw formalnych i organizacyjnych.

 


 Zarząd Oddziału informuje zgodnie z uchwałą ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału, że planuje zorganizować kurs dla asystentów kynologicznych w drugiej połowie 2022 r.

 Zgodnie z Regulaminem Sędziów i Asystentów ZKwP § 3:
pkt.1 „Asystentem kynologicznym może zostać pełnoletni członek Związku, który posiada co najmniej średnie wykształcenie, wykazuje zainteresowanie problematyką kynologiczną, ma pozytywną opinię za okres co najmniej dwuletniej działalności w Związku (w Oddziale) i zdał egzamin na asystenta kynologicznego.
pkt. 2. Wskazane jest, aby asystent kynologiczny był aktywnym hodowcą i wystawcą. Osoba nie mająca tego typu doświadczenia powinna legitymować się dużym dorobkiem na innych polach kynologii, uznanym za wystarczający przez macierzysty oddział.
pkt. 3. Kandydaci na asystentów pracy psów myśliwskich muszą być członkami Polskiego Związku Łowieckiego.”

 Osoby zainteresowane chęcią zgłoszenia prosimy o przesłanie mailem deklaracji udziału w kursie asystenckim. Zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wstępny termin zgłoszeń do 30.06.2022 r.
Tytuł maila: Kurs asystencki 2022
W treści zgłoszenia proszę podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, przynależność do Oddziału ZKwP, adres mailowy, telefon kontaktowy, specjalność wystawową i/lub użytkową.
Zgłaszając chęć udziału w kursie należy posiadać opłaconą bieżącą składkę członkowską.

 Kurs zostanie zorganizowany jeśli zbierzemy odpowiednią ilość osób. Spotkania będą organizowane w formie stacjonarnej w siedzibie naszego Oddziału.

  Dokładny termin rozpoczęcia kursu oraz jego harmonogram będzie ustalano po zebraniu uczestników.

  Wszelkie pytania w sprawie kursu asystenckiego można kierować mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (+48 530 015 026)

  Zarząd Oddziału