Testy psychiczne, egzaminy, przegląd hodowlany - 20.06.2020

 W związku z otrzymaniem korespondencji Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce z oficjalnego adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniu 30.04.2020 r., Oddziałowa Komisja Hodowlana wraz z Oddziałową Komisją Szkolenia Psów informuje, że w dniu 20.06.2020 r. organizuje:

 1.      Testy psychiczne, przegląd hodowlany, egzamin BH dla rasy Owczarek niemiecki krótkowłosy i Owczarek niemiecki długowłosy - sędzia Jan Lenard

2.      Testy psychiczne i egzamin BH dla pozostałych ras zgodnie z wymaganiami załącznika nr 10 do Regulaminu Hodowli Psów Rasowych ZKwP. Podejście do testów dla psów i suk posiadających rodowód które mają ukończone minimum 12 m-cy - sędzia Jan Lenard

3.      Przegląd hodowlany (dla psów i suk mających ukończone 15 m-cy) dający stałą kwalifikację do hodowli zgodnie z wytycznymi ZG ZKwP które obowiązują od 01.05.2020 r.  Przegląd wykonają sędziowie międzynarodowi mający uprawnienia do oceny ras lub grup ras.
GRUPA I, II, III, IX(B) - sędzia Chmiel Bogusław
GRUPA IV, V, VI, VII, VIII, X - sędzia Ryk Jan

 

Termin zgłoszeń - 10.06.2020 r. - przedłużony do 15.06.2020 r. - ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ!!!

 W pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia członków naszego Oddziału.

 Opłaty:
egzamin BH - 100 zł
testy psychiczne - 100 zł
testy psychiczne i przegląd owczarków niemieckich - 200 zł

Przegląd hodowlany (stała kwalifikacja hodowlana) – 580 zł
Przegląd hodowlany dla psów ras polskich (stała kwalifikacja hodowlana) – 290 zł

 

 

Opłaty muszą być wniesione najpóźniej na 5 dni przed testami, egzaminem i przeglądami na konto bankowe Oddziału tj. do 15.06.2020 r. W przypadku braku opłaty zgłoszenie zostanie automatycznie wycofane.

W tytule przelewu proszę napisać swoje imię i nazwisko oraz  za co opłata dotyczy tj. testy, egzamin czy przegląd hodowlany.

 Numer konta bankowego: 30 8805 0009 0047 3346 2000 0010

 Podczas planowanych testów, egzaminów i przeglądów zostaną zastosowane odpowiednie środki ochrony osobistej oraz wytyczne administracji państwowej w związku z epidemią koronawirusa.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W tytule wiadomości proszę wpisać: „TESTY i EGZAMIN”  lub „PRZEGLĄD HODOWLANY”

Osoby które zgłaszają psy/suki na testy i egzamin, przegląd hodowlany proszone są o przesłanie skanu rodowodu (obu stron). W treści maila proszę napisać czego zgłoszenie dotyczy  oraz proszę podać swoje dane m.in. nr telefonu.

W zgłoszeniu do przeglądu hodowlanego dającego kwalifikację hodowlaną należy załączyć wypełniony druk zgłoszenia <<< kliknij tutaj >>>

Psy uczestniczą w przeglądach organizowanych w oddziałach, w których są zarejestrowane. W uzasadnionych wypadkach mogą przejść przegląd w innym oddziale Związku, każdorazowo za zgodą OKH macierzystego oddziału właściciela psa.

Osoby z poza naszego Oddziału które chcą podejść to testów psychicznych czy przeglądu hodowlanego muszą posiadać zgodę z macierzystego Oddziału oraz wnieść odpowiednią opłatę na nasze konto bankowe.

 

Po 15.06.2020 roku poinformujemy osoby zgłoszone o godzinie i miejscu przeprowadzenia testów, egzaminu lub przeglądu hodowlanego.

 

W razie pytań podajemy kontakt:

 - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 - tel. 797 738 552 - testy, egzaminy BH, przegląd dla rasy Owczarek niemiecki.

 - tel. 530 015 026 – przegląd hodowlany dający stałą kwalifikację hodowlaną.

 

 

Szczegółowe zasady organizacji przeglądu hodowlanego przesłane przez ZG ZKwP znajdują się w zakładce "Przegląd hodowlany od 01.05.2020". Prosimy o zapoznanie się z tą procedurą. Przesłanie zgłoszenia psa/suki będzie rozumiane jako akceptacja procedury organizacji przeglądu hodowlanego przez właściciela dokonującego zgłoszenia.