Konkurencje finałowe 11.08.2019

KONKURENCJE  FINAŁOWE

Konkurs Młody Prezenter                                   - Iwona Łuczak           
 1. Najpiękniejsze Młodsze Szczenię                 - Anna Dzidt
2. Najpiękniejsze Szczenie                                  - Anna Bogucka              
3. Najpiękniejszy Junior                                      - Piotr Król                             
4. Najpiękniejszy Weteran                                  - Anna Dzidt                
5. Najpiękniejszy Pies O/Nowy Sącz                - Mariola Semik                             
6. Najpiękniejszy Pies Ras Polskich                  - Piotr Król
 
Wybór Zwycięzcy Grupy I                                  - Anna Dzidt  
Wybór Zwycięzcy Grupy II                                - Anna Bogucka 
Wybór Zwycięzcy Grupy III                              - Agata Korpetta
Wybór Zwycięzcy Grupy IV                               - Piotr Król
Wybór Zwycięzcy Grupy V                                - Mariola Semik
Wybór Zwycięzcy Grupy VI                               - Iwona Łuczak
Wybór Zwycięzcy Grupy VII                             - Andrzej Stępiński
Wybór Zwycięzcy Grupy VIII                           - Anna Bogucka
Wybór Zwycięzcy Grupy IX                               - Anna Dzidt              
Wybór Zwycięzcy Grupy X                                - Piotr Król
  
Best in Show                                                  - Piotr Król  

Spis wystawców 11.08.2019

 XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych
im. Mieczysława Tokarczyka
11.08.2018

 SPIS  WYSTAWCÓW

 Adamek Martina & Milan, nr kat. 594
Adamski Mirosław, nr kat. 508
Adamus Sabina, nr kat. 368
Andrusiewicz Magdalena, nr kat. 591
Anguiano Jorge, nr kat. 436
Anslow Trudi, nr kat. 408
Antos Małgorzata, nr kat. 277
Bagińska Monika, nr kat. 427
Bajor Agata, nr kat. 483
Bałaga Agnieszka, nr kat. 398
Banach Aleksandra, nr kat. 139
Banik Mariola, nr kat. 225
Baran Danuta, nr kat. 364
Baran Jan, nr kat. 138, 141
Baran Przemysław, nr kat. 302
Bardowska Zofia, nr kat. 568
Bąk Anna, Katarzyna Warchoł, nr kat. 157
Bednarowicz Urszula, nr kat. 615
Bednarski Grzegorz, nr kat. 47, 51
Biały Agnieszka, nr kat. 525, 534
Bielecki Mateusz, nr kat. 315
Bieniasz Zbigniew, nr kat. 66
Bieszczad-Domańska Katarzyna, nr kat. 17
Biskup Paulina, nr kat. 575, 578
Błońska Barbara, nr kat. 344, 418, 422
Bodzioch Ziemowit, nr kat. 149
Bojdys Roman, nr kat. 199
Borek Karolina, nr kat. 522, 537
Borek Robert, nr kat. 55
Borkiewicz Ewa, Wilk Karina, nr kat. 32
Borowska Angelika, nr kat. 485
Brachacka Maja, nr kat. 623
Brdej Barbara, nr kat. 280
Bruderova Zuzana, nr kat. 592
Bryniak Patrycja, nr kat. 11
Bulga Mariusz, nr kat. 163
Byrgiel Aneta, nr kat. 481, 484
Byrnas Aleksandra, nr kat. 28
Bystrianska Alena, nr kat. 264, 265, 271, 272
Cegiełka Marek, nr kat. 567
Cetnarowicz Anna, nr kat. 323
Cetnarowska Anna, nr kat. 390
Chełmecka Roksana, nr kat. 495
Chłosta Anna, nr kat. 193, 205
Chmiel Ewelina, nr kat. 252, 259
Chmielewska Barbara, nr kat. 577, 581
Chojnacka Marzena, Weimann Angelina, nr kat. 551, 554
Chroboczek Bianka, Mikus-Koralewska Dorota, nr kat. 397
Chruszcz Lilianna, nr kat. 260
Chudziak Patryk, nr kat. 7
Chudzik Krystian, nr kat. 289, 490
Chwastowscy Małgorzata, Paweł, nr kat. 86, 92
Ciechanowska-Błądek Elżbieta, nr kat. 5, 6
Cieślik Magdalena, nr kat. 1
Cisińska Beata, nr kat. 590
Ciszek Magdalena, nr kat. 541
Ciszyńska Agnieszka, nr kat. 4
Ciura Stanisław, nr kat. 354, 371
Czaja Łukasz, nr kat. 242, 624
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 389
Czelusta-Fedko Joanna, nr kat. 217
Czelusta-Fedko Joanna, Dziuba Beata, nr kat. 215
Czernecki Leszek, nr kat. 15, 21
Czopp Lech, nr kat. 276
Czuba Paweł, nr kat. 135
Czuchra Jakub, nr kat. 187
Czypionka Monika, nr kat. 431, 432, 441
Dalka Roksana, nr kat. 126
Damecka Wieczorek Grażyna, nr kat. 494, 505
Dąbek Iwona, nr kat. 195, 198, 203
Dębiec Piotr, nr kat. 345
Domańska Agnieszka, Krzeszowska Alina, nr kat. 454
Domańska Dobromiła, nr kat. 26
Drahnikova Veronika, nr kat. 576
Drąg Anna, nr kat. 317
Drogoś Katarzyna, nr kat. 313
Drozd Monika, nr kat. 553, 557
Drożdż Bartłomiej, nr kat. 30
Dudek Martin, nr kat. 154, 155
Duniec Piotr, nr kat. 9, 38
Dupnak Jozef, nr kat. 64
Dziki Marzena, nr kat. 301
Egginton Nigel, nr kat. 429
Fabini Patrícia, nr kat. 140
Falęcka Agnieszka, nr kat. 325
Ferenc Magdalena, nr kat. 79
Figiel Alicja, nr kat. 36
Firek Wiktoria, nr kat. 27
Flisiuk Małgorzata, nr kat. 373
Florek Agnieszka, nr kat. 14, 22
Fołta- Niedzielczyk Sabina, nr kat. 123
Forsey Tate, Tokarska Barbara, nr kat. 291
Gábor Bazsó, nr kat. 279
Gajdzinska Agnieszka, nr kat. 169
Gajek Edyta, nr kat. 618
Gamčíková Miluše, nr kat. 218
Gargaś Mateusz, nr kat. 566
German Leszek, nr kat. 249
Gierach Maksymilian, nr kat. 231
Giertuga Łukasz, nr kat. 342
Gil Agnieszka, nr kat. 314
Gnyp Beata, nr kat. 379, 388
Gnyp Natalia, nr kat. 540, 542
Gocyk Mateusz, nr kat. 31
Godziszewska -Łukasik Weronika, nr kat. 294, 297
Gołąb Agnieszka, nr kat. 511, 518, 529
Gołda Patrycja, Nawrat Marcin, nr kat. 381
Gomes d'Ornellas Helena, Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 70
Gorzawski Piotr, nr kat. 106
Górka Sara, nr kat. 406
Górkiewicz Agata, nr kat. 172, 278
Grygierzec Halina, nr kat. 375
Grzesik Bożena, nr kat. 488, 491
Gumulak Jan, nr kat. 209
Guz Adriana, nr kat. 482
Guzanek Izabela, nr kat. 464, 509, 526
Guzik Katarzyna, nr kat. 53
Gwardyńska Izabela, nr kat. 402, 449, 450
Habryń Krystyna, nr kat. 443
Haja Dominika, Tram Gabriela, nr kat. 458
Hajdas Agata, nr kat. 81
Hałka Filip, nr kat. 224
Harnik Sebastian, nr kat. 467
Hebda Mieczysła, nr kat. 352
Heblik Marta, nr kat. 228, 233, 506
Hendel Przemysław, nr kat. 377, 378
Hosiawa Klara, nr kat. 595
Hosiawa Klara, Cotugno Arnaldo, nr kat. 610
Hrtánek Roman, nr kat. 206
Idzior Krzysztof, nr kat. 34, 35
Ilčík Michal, nr kat. 321, 324, 326
Ilčík Michal, Schaeffel Bonnie, nr kat. 322
Iskała Mateusz, nr kat. 148
Iwańska Aleksandra, nr kat. 76
Iwiński Waldemar, nr kat. 424, 426
Jabłczyńska Magdalena, Sasorska Katarzyna, nr kat. 552
Jachowska Anna, Jachowska Anna, nr kat. 527
Jakóbczyk Ludmiła, nr kat. 274
Jakubowska Sabina, nr kat. 545, 597
Jakubowski Piotr, nr kat. 110
Jancina Magdalena, nr kat. 517, 524
Janda Beata, nr kat. 585
Jankisz Halina, nr kat. 384, 386
Janowska Kinga, nr kat. 596
Jasiołek-Michalik Joanna, nr kat. 19
Jerzak Miłosz, nr kat. 312
Jędrecka Joanna, nr kat. 459, 462
Jonkowski Jan, nr kat. 510, 523
Jureczko Marcin, nr kat. 306
Jurewicz Anna, nr kat. 131, 137
Kacalińska Katarzyna, nr kat. 99
Kaczorek Tomasz, Górka Sara, nr kat. 413
Kaczorek Tomasz, nr kat. 400
Kalemba Michał, nr kat. 118
Kalemba Michał, Ziaja Monika, nr kat. 120
Kaliski Maciej, Misterka Wiesława, nr kat. 600
Kasprzyk Aldona, nr kat. 513
Kawa Agnieszka, nr kat. 111, 114
Kąkol Agnieszka, nr kat. 168
Kędra Anna, nr kat. 190
Kieć Norbert, Kieć Norbert, nr kat. 358
Kieruzel Daria, nr kat. 39
Kita Janusz, nr kat. 351
Klimczyk Anna, nr kat. 232
Klimkowicz Ireneusz, nr kat. 437, 444
Klonowska Barbara, Łukaszuk Joanna, nr kat. 405
Kłusek Agnieszka, nr kat. 471
Kmak Marta, nr kat. 210, 213
Knapik Magdalena, nr kat. 25, 616
Knapik Tymoteusz, nr kat. 360
Kohmann Weronika, nr kat. 253, 256
Kolbusz Iwona, nr kat. 500, 504
Koldej Anna, nr kat. 339, 341
Koldej Anna, Rafal Koldej, nr kat. 337
Kolesnikov Elena, Lis Olga, nr kat. 404
Koller Johann, Gecelovský Ján, nr kat. 69
Kołodziejczyk Rafał, nr kat. 186
Konior-Świerta Karolina, nr kat. 227
Konopka Artur, nr kat. 240
Koper Agnieszka, nr kat. 544
Korfel Violetta, nr kat. 329
Korkus H&S&M, nr kat. 489, 492, 499, 502
Korzeniewska Alicja, nr kat. 219, 220
Kosakowska Elżbieta, nr kat. 310
Kosowska-Mizera Katarzyna, nr kat. 430
Koszarek Marek, nr kat. 602
Kowalczyk Monika, nr kat. 52
Kowalik Artur, nr kat. 46
Kowalik Katarzyna, nr kat. 43
Kowalska Joanna, nr kat. 65
Kowalski Maciej, nr kat. 622
Kowol Andrzej, Kowol Aleksandra, nr kat. 327, 330, 331
Kozioł Agata, nr kat. 162
Kozłowska Agnieszka, nr kat. 2
Kozłowski Jakub, nr kat. 254, 255, 257
Kozner Zbigniew, nr kat. 93
Kożuch Sylwia, nr kat. 573
Krafczyk Anna, nr kat. 361
Krajewska Magdalena, nr kat. 37
Krawczyk Łukasz, nr kat. 250
Krawiec Renata, nr kat. 100, 102, 104
Królak Zielińska Anna, nr kat. 555
Kryjomska Małgorzata, nr kat. 415
Krzeszowska Alina, Domańska Agnieszka, nr kat. 460
Krzysztofczyk Dawid, nr kat. 194
Krzywdzińska Beata, nr kat. 569, 570
Kubica Aneta, nr kat. 335, 338, 396
Kubíková Rudolfa, nr kat. 543
Kubin Michał, nr kat. 611
Kubova Cechova Petra, nr kat. 262
Kucharska Beata, nr kat. 119
Kuchta Małgorzata, nr kat. 547, 549
Kuczara Dominika, nr kat. 319
Kukiela Joanna, nr kat. 300
Kukla Piotr, nr kat. 151
Kuleszyński Paweł, nr kat. 394
Kulig Agnieszka, nr kat. 409
Kulpa Bożena, nr kat. 572, 574
Kułyk Anna, nr kat. 563, 564
Kupiec Regina, nr kat. 447
Kura Iwona, nr kat. 520
Kura Justyna, nr kat. 531
Kurowski Dawid, nr kat. 343
Kutka Andzej, nr kat. 189
Kuzak Kamil, nr kat. 13, 16
Kuzior Joanna, nr kat. 514
Kwapisz Kamil, nr kat. 113, 117
Laskowska Monika, nr kat. 42
Lauzer Hanna, nr kat. 332, 455
Lehtonen Kari, nr kat. 417
Lembas Bartłomiej, nr kat. 150
Lenart Bogusia, nr kat. 579, 580
Leniart Izabela, nr kat. 133
Leniart Krzysztof, nr kat. 130
Lepucka Dominika, nr kat. 497
Leśniak Magdalena, nr kat. 507, 535
Lingen Sabine, nr kat. 613, 614
Liptak Monika, nr kat. 353
Lisiakiewicz Anna, nr kat. 239, 245
Lisik Bartłomiej, nr kat. 160
Lisowski Krystian, nr kat. 355, 357
Lorentz Marta, nr kat. 565
Lukszova Lenka, nr kat. 129, 132
Lusina Agnieszka, nr kat. 88, 96
Łabuz Czesław, nr kat. 356
Łagowski Andrzej, nr kat. 122
Łątkowska Agata, nr kat. 101
Łoś Katarzyna, nr kat. 48
Łutowicz-Zioło Agnieszka, nr kat. 473, 480
Machura Magda, nr kat. 91
Madejska Joanna, nr kat. 498
Madzia Jolanta, nr kat. 188
Malmon Dariusz, nr kat. 178, 179, 180, 182
Małota Anna, nr kat. 56
Marcinský Štefan, nr kat. 145
Matyaszek Grzegorz, nr kat. 54, 57
Mądzelewska-Pietrzak Sylwia, nr kat. 71
Merchut Agnieszka, nr kat. 334
Michalik Damian, nr kat. 243
Michoń Ewa, nr kat. 191, 197
Miczek Maciej, nr kat. 83
Miecznikowska Monika, nr kat. 142
Mielus Andrzej, nr kat. 246
Mika Bartłomiej, nr kat. 292
Mikołajska Maria, nr kat. 183, 185
Mikrut Bartosz, nr kat. 571
Mikulska Dagmara, nr kat. 407
Milewska Magdalena, nr kat. 115, 469, 474
Miodek Łukasz, nr kat. 476, 478
Mirek Mieczysław, nr kat. 98
Misterka Wiesława, -, nr kat. 601
Młynarczyk Mariusz, nr kat. 50
Moscoa Zeledon Alexander, nr kat. 59
Mrek-Dobija Magdalena, nr kat. 212
Mroczek Joanna, nr kat. 244
Mucha Daniel, nr kat. 237
Mysłowska Dorota, nr kat. 583, 584, 587
Naporowski Artur, nr kat. 241
Nastalski Rafał, nr kat. 261
Nechalovi Jana a Michal, nr kat. 620
Nieciąg Marceli, nr kat. 67
Niemczyk Stefan, nr kat. 472
Niespodzińska Grażyna, nr kat. 270
Noga Krystyna, nr kat. 515
Nogawczyk Anna, nr kat. 74
Nowak Martyna, Paździerkiewicz Alicja, nr kat. 299
Nowak-Patyniak Agnieszka, nr kat. 221, 235, 236, 348
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 420
Nycz Małgorzata, nr kat. 156
Nykiel Aneta, nr kat. 165, 167
Oleksy Mariusz, nr kat. 222, 223
Olko Daria, nr kat. 380
Ondrejková Ivona, nr kat. 428
Opoka Monika, nr kat. 617
Opozda Adrian, nr kat. 251
Opyd Jerzy, nr kat. 359, 367
Oracz Aldona, Oracz Piotr, nr kat. 365, 366, 369, 370
Ortman Anna, nr kat. 419
Ostrowska-Pilch Aneta, nr kat. 207
Pająk Michał, nr kat. 121
Pastucha Sara, nr kat. 470
Pater Tomasz, nr kat. 49
Pawlik Wacław, nr kat. 333
Pawliszyn Beata, nr kat. 8
Pawłowska Maja, nr kat. 152, 153
Pieczonka Barbara, nr kat. 453
Pieczonka Dominika, nr kat. 410, 411, 412, 434, 435, 439, 440, 446
Pieczonka Lucyna, nr kat. 73
Pietras Łukasz, nr kat. 196, 200
Pietruszka Aneta, nr kat. 536
Pięta Wieslaw, nr kat. 562
Pięta Wiesław, nr kat. 561
Piguła Eugeniusz, Jabłońska Małgorzata, nr kat. 127
Pikul Katarzyna, nr kat. 170, 619
Pikul Magdalena, nr kat. 588, 589
Piotrowski Krzysztof, nr kat. 75
Pióro Natalia, nr kat. 463
Plata Łukasz, nr kat. 23
Plewińska Karolina, nr kat. 609, 612
Płaza Anna, Karol Mateusiak, nr kat. 336, 340
Podolska-Drożdż Anna, nr kat. 247
Polak-Dubiel Sylwia, nr kat. 521, 538
Polechońska Maja, nr kat. 77
Polkowska Aleksandra, nr kat. 97
Popławska Magdalena, nr kat. 124
Popowicz Piotr, nr kat. 208
Poproch Zbigniew, nr kat. 311
Pruchnik ilona, nr kat. 414
Pruszek Adam, nr kat. 308
Przybylińska Zula, nr kat. 143
Przybylińska Zula, Dzięgelewska-Kuźmińska Daria, nr kat. 248
Ptok-Dyja Karolina, nr kat. 211, 214
Pucek Iwona, nr kat. 125
Puda Ewelina, nr kat. 134
Pudłowska Agnieszka, nr kat. 376
Punzet-Dulak Ewelina, nr kat. 158
Rabada Sebastian, nr kat. 433
Radomska Teresa, nr kat. 318, 320
Radoń Agnieszka, nr kat. 184
Rajchel Beata, nr kat. 445
Ranosz Halina, nr kat. 438
Raś Małgorzata, nr kat. 350
Rawska Monika, nr kat. 263
Reluga Agnieszka, nr kat. 192
Rikitatt Monika, nr kat. 304, 305
Rodzeń Mateusz, nr kat. 108, 109
Rogozińska - Trochimiak Sylwia, nr kat. 556
Rogóż Agnieszka, nr kat. 382, 387
Roguski Maciej, nr kat. 146
Róg Maciej, nr kat. 18
Równicki Marek, nr kat. 598
Różańska Marta, nr kat. 82, 84
Ruszczak Jarosław, nr kat. 416, 423
Rutkowska Magdalena, nr kat. 201
Samborska Natalia, Terkalska Justyna, nr kat. 309, 316
Sammler Teresa, nr kat. 295
Sarnecka-Rąpała Ewa, Rąpała RAFAŁ, nr kat. 477, 487
Saro Ivan, nr kat. 606, 608
Sarota Aleksandra, nr kat. 461
Sąsiadek Justyna, nr kat. 582, 586
Siewierska Renata, nr kat. 147
Simon Karina, nr kat. 593
Sitkiewicz Ewa i Tomasz, nr kat. 173, 176, 177
Skoczylas Aurelia, nr kat. 87
Skoczylas Cynthia, Skoczylas Aurelia, nr kat. 89
Skrabut Ewa, nr kat. 558, 559, 560
Skrzypczyk Anna, nr kat. 293, 296
Skrzypek Emil, nr kat. 501
Skupień Magdalena, nr kat. 216
Skwarczek Adam, nr kat. 62
Sobol Gabriela, Harnik Sebastian, nr kat. 112
Sobota Ewa, nr kat. 457, 465
Sosna Grazyna, nr kat. 268
Sowa Dariusz, nr kat. 136
Spiardek Małgorzata, nr kat. 604
Spiradek Małgorzata, nr kat. 603
Spisak Agnieszka i Dariusz, nr kat. 399
Staniszewska Beata, Ruszczak Jarosław, nr kat. 421
Staroń Piotr, nr kat. 347, 349
Starzec Agata, nr kat. 234
Stępień Justyna, nr kat. 78, 80
Stępniowska Izabella, nr kat. 10
Stoch Agnieszka, nr kat. 528
Stoch-Świdowska Monika, nr kat. 374
Stolarczyk Agnieszka, nr kat. 72
Strzelecki Zbigniew, nr kat. 275
Suchan Weronika, nr kat. 58, 60, 68
Supernak Elwira, nr kat. 493, 496, 503
Supinska Magdalena, nr kat. 539
Szajnóg Andrzej, nr kat. 105
Szandrowska Dorota, nr kat. 512
Szkobel Agnieszka, nr kat. 451, 452
Szoplewski Przemysław, nr kat. 45
Szostek Magdalena, nr kat. 285, 287
Szpyrka Wojciech, nr kat. 161
Szumera Rafał, nr kat. 385
Szurek Halina, nr kat. 516, 519, 532
Szymanek Katarzyna, nr kat. 362
Szyszka Wojciech, nr kat. 486
Śmiałowska Bożena, nr kat. 401, 403
Świkszcz Magdalena, nr kat. 550
Taraszkiewicz Iwona Katarzyna, nr kat. 266, 267
Tarnowska-Wyrwa Elżbieta, nr kat. 621, 625
Teodorowska Anna, nr kat. 533
Tokaj Bartłomiej, nr kat. 202
Tokarczyk Bogumił, nr kat. 12, 20
Tokarska Barbara, nr kat. 298
Tomczyk-Jezierska Katarzyna, nr kat. 95
Topolska Kinga, nr kat. 85, 90
Tretter Tomasz, nr kat. 24
Trochimowicz Katarzyna, nr kat. 41
Trojan Violetta, Czuba Magdalena, nr kat. 128
Trybuch Jakub, Kuźniar Łukasz, nr kat. 479
Twardosz Anita, nr kat. 448, 548
Twardzik Agnieszka, nr kat. 174, 175
Tworek Małgorzata, nr kat. 346
Ujma Katarzyna, nr kat. 307
Ujma Michał, nr kat. 29
Vural Marcela, nr kat. 3
Wadyl Anna, nr kat. 204
Warchoł Katarzyna, nr kat. 159
Wencel Nikola, nr kat. 372
Węgrecki Marek, Węgrecka Zuzanna, nr kat. 94
Wiatr Magdalena, nr kat. 144
Wieczorek Wioleta, nr kat. 442
Wierzbicka Anna, nr kat. 164
Windak Joanna, nr kat. 107
Wiśniewska Katarzyna, nr kat. 171, 181
Włodarczyk Malwina, nr kat. 116
Woda Andrzej, nr kat. 61
Woda-Wąsik Gabriela, nr kat. 273
Wojtala Agnieszka, nr kat. 425
Wojtkowska Małgorzata, nr kat. 303
Wolak Sylwia, nr kat. 258
Wolański Bogdan, Wolański Barbara, nr kat. 166
Wołek Aleksandra, nr kat. 238, 530
Wołkowska Aneta, nr kat. 281, 286
Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 44
Woźniczka-Gocyk Nikoletta, nr kat. 33
Woźny Katarzyna i Janusz, nr kat. 226, 230
Wójcik Angelika, nr kat. 599, 605, 607
Wójcik Beata, nr kat. 328
Wójcik-Maksymiec Ewa, nr kat. 383, 391, 392
Wójs Lesław, nr kat. 284, 290
Wrona Kamil, nr kat. 393
Wróbel-Tomecka Barbara, nr kat. 456, 466, 475
Zabawa Mateusz, nr kat. 288
Zając Maria, nr kat. 40
Załęski Grzegorz, Stachura Joanna, nr kat. 395
Zanony Marian, nr kat. 63
Zawada Agnieszka, nr kat. 546
Zych Justyna, nr kat. 269
Żakiewicz Maciej, Fryc Marta, nr kat. 229
Żelechowski Cezary, nr kat. 363
Żelichowska Marzena, nr kat. 283
Żółtek Łukasz, nr kat. 468
Żuchowski Paweł, nr kat. 103
Żyglicka-Skrzypczyńska Katarzyna, nr kat. 282

 

 

 

 

 

Plan sędziowania i spis wystawców 26.08.2018

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH
26.08.2018

Miejsce wystawy: Dobra koło Limanowej
(Park koło Urzędu Gminy w Dobrej)

 

 

PLAN SĘDZIOWANIA



RING 1:
Sędzia - Dominika Kubisz
 
Foksterier krótkowłosy
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 1 - 1
 
Jack Russell Terrier
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
 
Niemiecki terier myśliwski
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 3 - 3
 
Terier szkocki
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 4 - 4
 
West Highland White Terrier
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 6 - 7
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 8 - 8
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 9 - 9

Sędzia - Andrzej Brabletz
 
Beagle
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 17 - 17
 
Bloodhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
 
Gończy polski
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 19 - 19
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 20 - 20
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 21 - 22
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 23 - 23
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 25 - 27
Klasa otwarta, liczba: 7, nr kat. 28 - 34
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 35 - 36
 
Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
 
Ogar polski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 40 - 41
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 42 - 42
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 43 - 43
 
Posokowiec bawarski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 45 - 45
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 46 - 46
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 47 - 47
 
Posokowiec hanowerski
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 48 - 48
 
Rhodesian Ridgeback
 
PSY

Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 49 - 50
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 51 - 51
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 53 - 53
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 54 - 54
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 55 - 55
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 56 - 57
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 52 - 52
 

RING 2:
Sędzia - Henryk Fonfara
 
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 10 - 10
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 11 - 11
 
Jamnik szorstkowłosy standard.
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 12 - 12
 
Sędzia - Izabella Krasowska-Salamon
 
Cocker spaniel amerykański
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 74 - 74
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 75 – 75


Cocker spaniel angielski
 
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 76 - 76
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 77 – 77


Lagotto romagnolo
 
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 103 - 103
 
Nova Scotia Duck Tolling Retr.

SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 104 - 104
 
Curly Coated Retriever
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
 
Flat Coated Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 79 - 79
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 80 - 80
 
Golden Retriever
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 81 - 81
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 82 - 82
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 83 - 84
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 85 - 85
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 86 - 86
 
Hiszpański Pies Dowodny
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 87 - 87
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 88 - 88
 
Labrador Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 91 - 91
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 92 - 92
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 93 - 97
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 99 - 102
 
Springer spaniel angielski
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 107 - 107

Płochacz niemiecki-Wachtelhund
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 105 - 105
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 106 - 106
 
Polski spaniel myśliwski
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 130 - 130
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
 
Springer spaniel walijski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 109 - 109
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 110 - 110
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 111 - 111
 
RING 3:
Sędzia - Małgorzata Wąsacz-Rosa
 
Seter irlandzki
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 58 - 58
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 59 - 59
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 60 - 60
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 61 - 62
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 63 - 63
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 64 - 64
 
Seter irlandzki czerwono-biały
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 65 - 65
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 66 - 66
 
Seter szkocki - gordon
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 68 - 68
 
Wyżeł fryzyjski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 69 – 69


Wyżeł niemiecki krótkowłosy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
 
Wyżeł węgierski krótkowłosy
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 73 - 73
 
RING 4: Sędzia - Leszek Salamon
 
Łajka zachodnio-syberyjska
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 13 - 13
 
Thai Ridgeback Dog
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 14 – 14

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 15 - 15
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 16 – 16

 

Elkhund szary
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 126 - 126
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 128 - 128

Charcik włoski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 112 - 112
 
Chart afgański
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
 
Chart perski - Saluki
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
 
Chart polski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 114 - 114
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 115 - 115
 
Chart rosyjski - Borzoj
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 116 - 117
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 118 - 119
 
Chart szkocki - Deerhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 120 - 120
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
 
Whippet
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 123 - 123
 
Wilczarz irlandzki
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 124 - 124
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 125 - 125

 

 

 Spis wystawców

Adamczyk Mieczysław, nr kat. 21, 45
Bagińska Monika, nr kat. 85
Barchańska Sonia, nr kat. 55
Berger Monika, nr kat. 11, 17
Botor lucyna Lucyna, nr kat. 112
Buch Magdalena, nr kat. 129
BURY GRZEGORZ, nr kat. 38
Byrtus Małgorzata, nr kat. 78, 79
Chłopek Stanisław, nr kat. 37
Czajkowska Tamara, nr kat. 69
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 66
Czarniecka Grażyna, nr kat. 57
Czuchra Jakub, nr kat. 13, 29, 34
Czypionka Monika, nr kat. 98
Czypionka Monika, Habryń Krystyna, nr kat. 96
Faliński Leszek, nr kat. 2
Fryc Sławomir, nr kat. 33, 35
Gaura Grzegorz, nr kat. 28
Głąb Magdalena, nr kat. 105
Gorczowski Mariusz, nr kat. 46
Grys Sylwia, Bryniarski Łukasz, nr kat. 126
Itzeli Hanna & Piotr, nr kat. 27
Jakubek Ilona, nr kat. 70
Jankisz Halina, nr kat. 60, 61
Janowska Kinga, nr kat. 132
Jaros Marcin, nr kat. 48
Kaczmarek Magdalena, nr kat. 67
Kaszowska Edyta, nr kat. 6
Kolejáková Martina, nr kat. 7
KORZENIOWSKA HALINA, KRYSTYNA HABRYN, nr kat. 102
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 117, 119
Kowalik-Janowska Ewa, nr kat. 49
Kozłowska Klaudia, nr kat. 97
Kupiec Regina, nr kat. 103
Kyselova Viktoria, nr kat. 87, 88
Lamaczek Grzegorz, nr kat. 8
Lingen Sabine, nr kat. 122, 123
Liptak Monika, nr kat. 20, 22
Lis Olga, nr kat. 74, 75
Łabudziński Zygmunt, nr kat. 3
Łabuz Czesław, Łabuz Maria, nr kat. 25
Machaj Wojciech, nr kat. 36
Małek Robert, nr kat. 5
Marszałek Ewelina, nr kat. 94
Mikos Monika, nr kat. 77
Mirek Andrzej, nr kat. 40, 41
Nosal Joanna, nr kat. 127, 128
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 82
Okoń Elżbieta, nr kat. 104
Olechno Katarzyna, nr kat. 130, 131
Opyd Jerzy, nr kat. 39, 42, 43
Ortman Anna, nr kat. 81
owsiany katarzyna, nr kat. 92, 99
Pagacz Monika, nr kat. 51
Perek Dagmara, nr kat. 4
Perek Nina, nr kat. 9
PIETRUSZEWSKA RENATA, nr kat. 107, 108, 109, 110, 111
Pipke Agata, nr kat. 56
Pipke Agata, Bieniek Beata, nr kat. 52
Przyrowski Tomasz, nr kat. 84
Pulit Mirosław, nr kat. 101
Pyzik Małgorzata, nr kat. 1
Ranosz Halina, nr kat. 89, 95
RATUSZNY KATARZYNA, nr kat. 50
Rogóż Agnieszka, nr kat. 58, 62, 63
Romanik Stanisław, nr kat. 47
Rytlewski Krzysztof, nr kat. 12
Sarota Aleksandra, nr kat. 15, 16
Sas Karolina, nr kat. 14
Serwa-Feliy Agnieszka, nr kat. 72
SKRZEK MICHAŁ, nr kat. 71
Sokół-Iskra Ewa, nr kat. 120, 121, 124, 125
Sosin Barbara, nr kat. 76
Spiradek Małgorzata, nr kat. 116, 118
Stec Sławomir, nr kat. 18
Stodólna Agnieszka, nr kat. 53
Strzelecki Zbigniew, Strzelecki, nr kat. 114
Surma Henryk, nr kat. 30, 31
Szczepańska Beata, nr kat. 80, 100
Szpiega-Bzdoń Joanna, nr kat. 90, 91
Szpinda Dorota, nr kat. 44
Szwałko Dominika, nr kat. 10
Świec Tomasz, nr kat. 24
Tarnowski Jan, nr kat. 65
Trybuszkiewicz Zdzisław, nr kat. 19, 32
Waga Dorota, nr kat. 54
Węgrzyn Leszek, nr kat. 106
Wojciechowski Paweł, nr kat. 73
Wojtala Agnieszka, nr kat. 83, 86
Wójcik Angelika, nr kat. 113, 115
Wójcik-Maksymiec Ewa, nr kat. 59, 64, 68
Zapiór Zbigniew, nr kat. 23, 26
Zawadzka Klaudia, nr kat. 93

Plan sędziowania 11.08.2019

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych
im. Mieczysława Tokarczyka
11.08.2019

W związku z dużą ilością zgłoszeń musieliśmy przesunąć niektóre rasy psów do sędziowania przez innych sędziów. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym planem sędziowania.

Wstępnie przypisane rasy do sędziego Piotra Króla będą sędziowane przez sędziego Annę Bogucką: Czarny terier rosyjski, Doberman, Hovawart, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki.

Wstępnie przypisane rasy do sędziego Anny Dzidt będą sędziowanie przez sędziego Mariolę Semik: Bearded Collie, Biały owczarek szwajcarski, Owczarek australijski (typ amerykański),  Polski owczarek podhalański.

Wstępnie przypisane rasy do sędziego Andrzeja Stępińskiego będą sędziowanie przez sędziego Piotra Króla: Bichon a poil frise, Maltańczyk, Shih Tzu, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon.

PLAN SĘDZIOWANIA

 

RING 1: Sędzia - Iwona Łuczak

Basset Hound
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 342 - 342
 Beagle
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 343 - 343
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 344 - 346
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 347 - 348
 Dalmatyńczyk
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 349 - 349
 Gończy polski
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 350 - 350
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 351 - 351
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 352 - 352
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 353 - 353
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 354 - 354
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 355 - 356
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 357 - 357
 Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
 SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 358 - 358
 Ogar polski
 PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 359 - 359
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 360 - 360
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 361 - 361
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 362 - 363
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 364 - 364
 Posokowiec bawarski
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 366 - 366
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 367 - 367
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 368 - 368
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 369 - 369
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 370 - 370
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 365 - 365
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 371 – 371

Posokowiec hanowerski
 SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 372 - 372
 Rhodesian Ridgeback
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 373 - 373
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 374 - 374
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 375 - 375
 

RING 2: Sędzia - Mariola Semik


  Chow Chow
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 300 – 300

Nagi pies peruwiański średni
 PSY
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 307 - 307

Basenji
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 299 – 299

Akita
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 279 - 279
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 280 - 280
 Akita Amerykańska
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 281 - 282
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 283 - 283
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 284 - 284
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 285 - 286
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 287 - 287
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 288 - 289
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 290 - 290
 Alaskan Malamute
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 291 - 291
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 292 - 292
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 293 - 293
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 295 - 295
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 296 - 296
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 297 - 298
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 294 - 294
 Bearded Collie
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 1 - 1
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 3 - 3
 Biały owczarek szwajcarski
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 4 - 4
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 6 - 6
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 7 - 8
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 9 - 9
Islandzki szpic pasterski
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 301 - 301
Karelski pies na niedźwiedzie
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 302 - 302
Łajka zachodnio-syberyjska
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 306 - 306
 Owczarek Australijski (Typ Amerykański)
 PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 30 - 30
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 31 - 31
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 32 - 32
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 33 - 33
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 34 - 35
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 36 - 36
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
 Polski owczarek podhalański
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 85 - 86
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 87 - 88
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 91 - 93
Klasa pośrednia, liczba: 3, nr kat. 94 - 96
 Samoyed
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 308 - 308
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 309 – 309

Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 310 - 312
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 313 - 313
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 314 - 317
 Shiba
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 318 - 318
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 319 - 320


 Siberian Husky
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 321 - 321
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 322 - 322
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 323 - 323
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 324 - 325
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 326 - 326
 Suomenlapinkoira
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 327 - 327
 Szpic miniaturowy (pomeranian)
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 328 - 328
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 329 - 329
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 330 - 330
 Szpic niemiecki mały współ.
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 331 - 331
 Szpic niemiecki miniaturowy
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 332 - 332
 Szpic niemiecki średni biały
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 333 - 333
 Thai Ridgeback Dog
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 334 - 335
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 336 - 336
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 337 - 337
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 338 - 338
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 339 - 339
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 340 - 340
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 341 - 341
 

RING 3: Sędzia - Agata Korpetta

 

Terier brazylijski
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 248 - 248
 Terier szkocki
 SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 249 - 249
 Terier walijski
 SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 250 - 250

Airedale Terrier
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 187 - 187
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 188 - 188
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 189 - 189
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 190 - 190
 American Staffordshire Terrier
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 191 - 191
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 192 - 194
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 195 - 196
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 197 - 197
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 198 - 198
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 199 - 200
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 201 - 204
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 205 - 205
 Bedlington Terrier
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 206 - 206
 Bullterier
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 207 - 207
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 208 - 208
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 209 - 211
Klasa pośrednia, liczba: 4, nr kat. 212 - 215
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 216 - 217
 Bulterier miniaturowy
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 621 - 622
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 623 - 623
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 624 - 625
 

Cairn Terrier
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 218 - 218
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 220 - 220
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 219 - 219
 English Toy Terrier
 SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 221 - 221
 Irish Soft Coated Wheaten Ter.
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 222 – 222

Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 223 - 223
 Jack Russell Terrier
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 224 - 225
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 226 - 227
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 229 - 232
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 233 - 234
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 228 - 228
 Manchester Terrier
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 235 - 235
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 236 - 236
 Staffordshire Bull Terrier
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 237 - 238
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 239 - 239
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 240 - 240
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 241 - 241
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 242 - 243
Klasa pośrednia, liczba: 3, nr kat. 244 - 246
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 247 - 247

 West Highland White Terrier
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 251 - 252
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 253 - 253
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 254 - 254
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 255 - 256
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 257 - 257
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 258 - 258
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 259 - 259
 Yorkshire Terrier
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 260 – 261

Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 262 - 262
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 263 - 264
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 265 - 266
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 268 - 271
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 272 - 272
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 267 - 267
 

RING 4: Sędzia - Piotr Król


 Jamnik długowłosy miniaturowy
 SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 273 - 273
 Jamnik krótkowłosy króliczy
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 274 - 274
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 275 – 275

Jamnik szorstkowłosy króliczy
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 276 - 276
 Jamnik szorstkowłosy standard.
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 277 - 278
Bichon a poil frise
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 451 - 451
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 452 – 452
Charcik włoski
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 595 - 595

Chart perski-Saluki
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 596 - 596
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 597 - 597
Chart polski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 598 - 598
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 599 - 599
Chart rosyjski borzoj
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 600 - 600
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 601 - 602
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 603 - 603
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 605 - 606
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 607 - 607
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 608 - 608
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 604 - 604
Maltańczyk
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 551 - 551
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 552 - 552
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 553 - 553
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 554 – 555
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 556 - 557
 Mastif tybetański
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 149 - 149
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 150 - 150
 Nowofundland
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 151 - 151
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 152 - 152
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 153 - 153
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 154 - 154
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 155 - 155


 Pinczer miniaturowy
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 161 - 161
 Shih Tzu
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 571 - 572
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 573 - 574
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 575 – 575

Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 578 - 578
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 579 - 579
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 580 - 581
Klasa weteranów, liczba: 2, nr kat. 576 - 577
 Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 582 - 582
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 583 - 583
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 584 - 584
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 585 - 585
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 586 - 586
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 587 - 590
 Sznaucer miniaturowy (b)
 SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 170 - 170
 Sznaucer miniaturowy (p-s)
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 171 - 171
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 172 - 173
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 174 - 174
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 175 - 176
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 177 - 177
 Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 178 - 178
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 179 - 179
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 180 - 180
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 181 - 182


 Sznaucer miniaturowy czarny
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 617 - 617
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 618 - 618
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 619 - 619
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 620 - 620
 Sznaucer olbrzym czarny
 PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 183 - 183
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 184 - 184
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 185 - 185
 Whippet
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 609 - 611
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 612 – 613

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 614 - 614
 Wilczarz irlandzki
 SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 615 – 615

Cesky Horsky Pes
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 616 – 616

Louisiana Catahoula Leopard Dog
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 28 - 28
Łajka Jakucka
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 303 - 303
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 304 - 304
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 305 - 305
 

RING 5: Sędzia - Katarzyna Fiszer-Adamus


Buldog angielski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 110 - 111
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 112 - 112
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 114 - 114
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 115 - 116
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 117 – 117

Shar Pei
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 168 - 168
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 169 – 169

Fila Brasileiro
SUKI
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 143 - 143

Dogue de Bordeaux
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 142 – 142

Dog niemiecki (błękitny)
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 138 - 138
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 139 – 139

Dog niemiecki (czarny, arlekin)
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 140 - 140
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 141 – 141

Tosa
 SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 186 - 186
Bokser pręgowany
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 106 - 106
Bokser żółty
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 107 - 107
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 108 - 109
Cane Corso
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 118 - 118
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 119 - 119
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 120 - 120
 Dog argentyński
 PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 128 - 128
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 130 - 130
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 133 - 133
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 134 - 134
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 135 - 135
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 136 - 136
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 137 - 137
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
 Rottweiler
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 162 - 163
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 164 - 164
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 165 - 165
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 166 - 166
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 167 - 167


RING 6: Sędzia - Anna Dzidt

Chiński grzywacz
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 539 - 539
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 540 - 541
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 542 – 542

Kelpie
 SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 27 - 27
 Mudi
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 29 – 29

Welsh Corgi Pembroke
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 97 - 97

Border Collie
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 10 - 11
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 12 - 12
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 13 - 15
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 16 - 16
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 17 - 19
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 20 - 21
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 22 – 24

Ceskoslovensky Vlcak
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 25 - 25
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 26 - 26
Cavalier King Charles Spaniel
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 488 - 489
Klasa pośrednia, liczba: 3, nr kat. 490 - 492
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 493 - 493
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 494 - 495
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 496 – 499

Klasa pośrednia, liczba: 4, nr kat. 500 - 503
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 504 - 506
Chihuahua długowłosy
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 507 - 507
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 508 - 509
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 510 - 510
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 511 - 512
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 513 - 513
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 514 - 515
Chihuahua krótkowłosy
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 516 - 516
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 517 - 520
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 521 - 521
Klasa championów, liczba: 3, nr kat. 522 - 524
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 525 - 525
Klasa młodzieży, liczba: 8, nr kat. 526 - 533
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 534 - 535
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 536 - 538


Gryfonik brukselski
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 544 - 544
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 545 - 545
Owczarek belgijski-Groenendael
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 38 – 38

Owczarek belgijski-Malinois
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 40 - 40
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 41 - 41
 Owczarek francuski-Beauceron
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 42 - 42
 Owczarek francuski-Briard
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 43 - 43
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
 Owczarek portugalski
 SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
 Owczarek staroangielski Bobtail
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
 Owczarek szetlandzki
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 73 - 73
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 74 - 74
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 75 - 75
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 76 - 77
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 79 - 80
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
 Owczarek szkocki długo.
 SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 81 - 81
 Polski owczarek nizinny
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 83 - 83
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 82 - 82
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 84 - 84


RING 7: Sędzia - Andrzej Stępiński


 Mops
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 558 - 558
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 559 - 559
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 560 – 560

Bichon Havanais
 SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 453 – 453

Pekińczyk
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 561 - 561
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 562 - 562
Boston Terrier
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 454 - 454
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 455 - 455
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 456 - 456
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 457 - 460
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 461 - 462
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 463 - 466
 Buldog francuski
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 467 - 468
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 469 - 469
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 470 - 471
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 472 - 473
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 474 - 475
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 476 - 479
Klasa pośrednia, liczba: 4, nr kat. 480 - 483
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 484 - 486
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 487 - 487
 Coton de Tulear
 SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 543 - 543
 Epagneul Breton
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 376 - 376
 Golden Retriever
 PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 413 - 413
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 414 - 414
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 415 - 418
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 419 - 419
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 420 - 421
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 422 - 422
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 423 - 424
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 425 - 426
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 427 - 428
 Lhasa Apso
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 547 - 547
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 546 - 546
SUKI

Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 548 - 548
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 549 - 550
  Niebieski Spaniel Pikardyjski
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 377 - 377
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 378 - 378
 Seter angielski

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 379 - 379
Seter irlandzki
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 381 - 381
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 382 - 382
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 383 - 383
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 384 - 384
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 380 - 380
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 385 - 385
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 386 - 386
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 387 - 387
 Seter irlandzki czerwono-biały
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 388 - 388
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 389 - 389
 Seter szkocki Gordon
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 390 - 390
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 391 - 391
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 392 - 392
 Spaniel tybetański
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 591 - 591
 Terier tybetański
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 592 - 592
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 593 - 593
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 594 - 594
 Wyżeł weimarski krótkowłosy
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 393 - 393
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 394 - 394
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 395 - 395
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 396 - 397
 Wyżeł węgierski krótkowłosy
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 398 - 398
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 399 - 399
Pudel toy
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 569 - 569
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 570 – 570

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
 SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 568 – 568

Pudel duży (apricot, czerwony, srebrny)
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 563 - 563
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 564 - 564

Pudel duży biały, czarny
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 567 - 567
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 565 - 565
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 566 - 566


 RING 8: Sędzia - Anna Bogucka


Barbet
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 400 – 400

Hiszpański Pies Dowodny
 PSY

Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 429 – 429

Portugalski pies dowodny
 PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 449 - 449
 Sussex spaniel
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 450 - 450
 Berneński pies pasterski
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 99 - 99
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 100 - 100
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 101 - 101
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 102 - 103
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 104 - 105
 Cocker spaniel amerykański
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 401 - 401
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 402 - 402
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 403 - 403
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 404 - 404
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 405 - 405
 Cocker spaniel angielski
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 406 - 406
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 407 - 407
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 408 - 408
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 409 - 409
 Czarny terier rosyjski
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 123 - 123
 Doberman
 PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 124 - 125
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 126 - 126
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
 Flat Coated Retriever
 PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 410 - 410
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 411 - 411
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 412 - 412
Hovawart
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 144 - 144
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 145 - 145
Labrador Retriever
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 430 - 430
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 431 - 434
Klasa pośrednia, liczba: 4, nr kat. 435 - 438
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 439 - 439
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 440 - 440
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 441 - 442
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 443 - 443
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 444 - 446
Lagotto romagnolo
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 447 - 448
Leonberger
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 146 - 146
Mastif hiszpański
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 147 - 147
Mastif pirenejski
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 148 - 148
 Owczarek kaukaski
 SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 156 - 156
 Owczarek środkowoazjatycki
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 157 - 157
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 158 - 159
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 160 - 160
 
 

RING 9: Sędzia - Sebastian Handy


  Owczarek niemiecki krótkowłosy
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 57 - 57
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 58 - 58
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 59 - 59
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 60 - 60
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 61 - 61
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 62 - 63
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 64 - 65
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 66 - 67
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 68 – 69

Owczarek niemiecki długowłosy
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 45 - 46
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 47 - 47
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 48 - 48
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 49 - 49
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 50 - 50
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 51 - 51
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 52 - 52
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 53 - 54
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 55 - 55
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 56 - 56


 

Plan sędziowania i spis wystawców 19.08.2018

PLAN SĘDZIOWANIA

RING 1: Sędzia - Ewa Kozłowska

Buldog angielski
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 115 - 115
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 116 - 116
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 117 - 117
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 118 - 118

Dogue de Bordeaux
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 142 - 142
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 143 - 143
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 144 - 144

Shar Pei
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 171 - 171

Bokser pręgowany
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 112 - 112

Bokser żółty
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 114 - 114

Cane Corso
PSY
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 119 - 120
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 123 - 123

Dog argentyński
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 128 - 128
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 130 - 130

Dog niemiecki (błękitny)
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 133 - 133
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 134 - 134

Dog niemiecki (czarny, arlekin)
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 135 - 135
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 136 - 136
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 137 - 137
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 138 - 138
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 139 - 139

Dog niemiecki (pż)
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 140 - 140
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 141 - 141

Rottweiler
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 162 - 163
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 164 - 164
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 165 - 165
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 166 - 167
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 168 - 168
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 169 - 169
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 170 - 170

RING 2: Sędzia - Anna Kozłowska

Jamnik szorstkowłosy króliczy
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 225 - 225

Jamnik szorstkowłosy standard.
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 226 - 226
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 227 - 227

RING 2: Sędzia - Dorota Tomkiel-Balcar

Mastif tybetański
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 150 - 150
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 151 - 151
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 152 - 152
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 153 - 153

Nowofundland
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 154 - 154
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 155 - 156
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 157 - 157

Hovawart
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 145 - 145
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 146 - 146

Landseer
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 147 - 147

Leonberger
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 148 - 148

Mastif hiszpański
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 149 - 149

Owczarek kaukaski
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 158 - 158

Owczarek środkowoazjatycki
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 159 - 159
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 160 - 160

RING 3: Sędzia - Anna Pulikowska-Klimonda

Border Collie
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 6 - 8
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 9 - 10
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 11 - 12
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 13 - 14
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 15 - 16

Bearded Collie
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 1 - 1

Biały owczarek szwajcarski
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 3 - 4

Ceskoslovensky Vlcak
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 17 - 17

Chihuahua długowłosy
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 415 - 415
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 416 - 416

Chihuahua krótkowłosy
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 417 - 417
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 418 - 418
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 419 - 419

Gryfonik brukselski
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 426 - 426

Kelpie
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 19 - 19

Lwi piesek
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 438 - 438
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 439 - 439

Owczarek Australijski (Typ Amerykański)
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 20 - 21
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 22 - 22
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 23 - 23
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 25 - 25
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 26 - 26
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 27 - 27
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 28 - 28

Owczarek belgijski-Malinois
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 29 - 29
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 30 - 30
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 31 - 32
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 33 - 33

Owczarek belgijski-Tervueren
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 34 - 34

Owczarek francuski-Briard
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 35 - 35
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 36 - 36

Owczarek staroangielski Bobtail
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 66 - 66

Owczarek szetlandzki
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 69 - 69
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 68 - 68

Owczarek szkocki collie długo.
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 73 - 75
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 76 - 76
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 77 - 77

Polski owczarek nizinny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 79 - 80
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 81 - 81

Polski owczarek podhalański
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 82 - 86
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 87 - 88
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 91 - 92
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 93 - 94

Welsh Corgi Cardigan
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 95 - 95
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 96 - 96

Welsh Corgi Pembroke
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 97 - 97
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 99 - 99

RING 4: Sędzia - Marek Lewandowski

Berneński pies pasterski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 100 - 101
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 102 - 102
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 104 - 104
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 105 - 107
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 109 - 111
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 103 - 103

Czarny terier rosyjski
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 124 - 124

American Hairless Terrier
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 495 - 495

American Staffordshire Terrier
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 175 - 175
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 176 - 177
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 178 - 178
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 179 - 179
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 180 - 180
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 181 - 181
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 182 - 183

Bullterier
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 184 - 185
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 186 - 187
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 188 - 189

Bulterier miniaturowy
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 496 - 496
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 497 - 497
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 498 - 498
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 499 - 500

Doberman
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 125 - 125
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 126 - 126

Duży szwajcarski pies pasterski
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 490 - 490

Foksterier krótkowłosy
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 190 - 190

Irish Soft Coated Wheaten Ter.
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 192 - 192
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 193 - 193
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 191 - 191

Jack Russell Terrier
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 194 - 194
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 195 - 195

Manchester Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 196 - 196

Pinczer małpi
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 161 - 161

Staffordshire Bull Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 197 - 197
Klasa młodzieży, liczba: 6, nr kat. 198 - 203
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 204 - 204
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 205 - 207
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 208 - 208
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 209 - 209
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 210 - 210
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 211 - 211
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 212 - 212

Sznaucer miniaturowy (p-s)
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 172 - 172

Sznaucer miniaturowy czarny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 491 - 491
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 492 - 493
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 494 - 494

Sznaucer olbrzym czarny
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 173 - 173
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 174 - 174

West Highland White Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 213 - 213
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 214 - 214
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 215 - 215
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 216 - 217

Yorkshire Terrier
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 218 - 218
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 219 - 219
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 220 - 220
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 221 - 222
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 223 - 224

RING 5: Sędzia - Marzena Kaca-Bibrich

Chiński grzywacz
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 420 - 420
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 421 - 421

Buldog francuski
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 393 - 394
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 395 - 396
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 397 - 398
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 399 - 399
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 400 - 400
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 401 - 403
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 404 - 405
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 406 - 407
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 408 - 409

Boston Terrier
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 385 - 386
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 388 - 388
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 389 - 391
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 392 - 392
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 387 - 387

Mops
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 444 - 444
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 445 - 445
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 446 - 446
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 447 - 447

Bichon a poil frise
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 382 - 382
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 383 - 383

Biewer Yorkshire Terier FCI
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 384 - 384

Cavalier King Charles Spaniel
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 410 - 411
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 412 - 412
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 413 - 413
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 414 - 414

Coton de Tulear
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 422 - 422
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 423 - 424
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 425 - 425

Hawańczyk
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 427 - 428
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 429 - 429
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 430 - 430

King Charles Spaniel
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 431 - 431
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 432 - 432
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 433 - 433

Lhasa Apso
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 435 - 435
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 434 - 434
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 436 - 436
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 437 - 437

Maltańczyk
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 440 - 442
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 443 - 443

Pudel duży (apricot, czerwony, srebrny)
PSY
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 448
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 450 - 450
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 449

Pudel duży biały
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 452 - 452
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 451 - 451

Pudel miniaturowy czerwony
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 453 - 453

Pudel miniaturowy morelowy
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 454 - 454
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 455 - 455

Pudel toy
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 456 - 456
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 457 - 457
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 458 - 458

Rosyjski Toy Długowłosy
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 459 - 459
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 460 - 460

Shih Tzu
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 462 - 462
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 463 - 465
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 461 - 461

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 466 - 466
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 467 - 467
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 468 - 469
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 470 - 472
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 473 - 473
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 474 - 474

Terier tybetański
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 475 - 475

RING 6: Sędzia - Katarzyna Boryczko

Chow Chow
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 243 - 243
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 244 - 244

Chow Chow czarny
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 245 - 245

Thai Ridgeback Dog
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 272 - 273
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 274 - 274
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 275 - 275
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 276 - 276

Samoyed
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 247 - 247
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 248 - 248
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 249 - 250
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 251 - 251
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 252 - 252
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 253 - 253

Akita
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 228 - 228
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 229 - 229
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 230 - 230

Akita Amerykańska
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 231 - 231
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 232 - 232
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 233 - 233
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 234 - 234
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 235 - 236

Alaskan Malamute
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 237 - 237
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 238 - 238

Basenji
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 239 - 239
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 240 - 241
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 242 - 242

Eurasier
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 246 - 246

Shiba
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 254 - 254

Siberian Husky
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 255 - 255
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 256 - 256
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 257 - 257
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 258 - 258
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 259 - 260
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 261 - 261

Szpic japoński
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 262 - 262

Szpic miniaturowy (pomeranian)
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 263 - 263
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 264 - 264
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 265 - 266
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 267 - 267
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 268 - 270

Szpic niemiecki mały współ.
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 271 - 271

RING 7: Sędzia - Ewa Marcinkowska

Basset Hound
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 277 - 277
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 278 - 278

Beagle
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 279 - 279
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 280 - 280
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 281 - 282
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 283 - 283
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 284 - 284

Bloodhound
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 285 - 285

Chart afgański
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 476 - 476
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 477 - 477

Chart perski-Saluki
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 478 - 478
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 479 - 479

Chart polski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 480 - 480
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 481 - 481
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 482 - 482

Chart rosyjski borzoj
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 483 - 483

Gończy polski
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 286 - 286
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 288 - 289
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 290 - 292
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 287 - 287

Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 293 - 293

Ogar polski
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 294 - 294
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 295 - 296
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 297 - 297
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 298 - 298
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 299 - 299

Posokowiec bawarski
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 300 - 300
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 301 - 301

Rhodesian Ridgeback
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 302 - 302
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 303 - 304
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 305 - 305

Whippet
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 484 - 484
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 485 - 485
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 486 - 486
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 487 - 488
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 489 - 489


RING 8: Sędzia - Wojciech Burski

Cocker spaniel amerykański
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 328 - 328
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 329 - 329

Cocker spaniel angielski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 330 - 330
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 331 - 331
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 332 - 332

Curly Coated Retriever
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 333 - 333

Flat Coated Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 334 - 334
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 335 - 335
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 336 - 336
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 337 - 337
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 338 - 338
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 339 - 339

Golden Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 340 - 340
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 341 - 342
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 343 - 343
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 344 - 344
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 345 - 345
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 346 - 347
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 348 - 349
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 350 - 350

Hiszpański Pies Dowodny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 351 - 351
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 352 - 352

Labrador Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 353 - 353
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 355 - 357
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 358 - 358
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 359 - 359
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 360 - 360
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 354 - 354
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 361 - 361
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 362 - 366
Klasa pośrednia, liczba: 3, nr kat. 367 - 369
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 370 - 373

Lagotto romagnolo
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 374 - 374

Seter irlandzki
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 306 - 306
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 307 - 307
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 308 - 309
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 310 - 310
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 311 - 311
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 312 - 312

Seter irlandzki czerwono-biały
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 313 - 313
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 314 - 314

Springer spaniel angielski
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 375 - 375
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 376 - 376
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 377 - 377

Springer spaniel walijski
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 378 - 378
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 379 - 379
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 380 - 380
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 381 - 381

Wyżeł niemiecki krótkowłosy
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 315 - 315
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 316 - 316

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 317 - 317
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 318 - 318

Wyżeł weimarski krótkowłosy
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 319 - 320
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 321 - 321
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 322 - 322

Wyżeł węgierski krótkowłosy
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 323 - 323
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 324 - 325
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 326 - 326
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 327 - 327

RING 9: Sędzia - Ireneusz W. Picheta

Owczarek niemiecki długowłosy
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 40 - 41
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 42 - 43
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 45 - 46
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 47 - 48

Owczarek niemiecki krótkowłosy
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 49 - 49
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 50 - 50
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 51 - 52
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 53 - 53
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 54 - 54
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 55 - 56
Klasa pośrednia, liczba: 6, nr kat. 57 - 62
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 63 - 63
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 64 - 65

 

SPIS WYSTAWCÓW
Adamczyk Jolanta, nr kat. 71
Adamek Patrycja, nr kat. 437
Bačo Miroslav, nr kat. 60
Bagińska Monika, nr kat. 347
Bajor Agata, nr kat. 120, 398, 400
Bajur Monika, nr kat. 252
Balawender Wioletta, nr kat. 464
Baran Roksana, nr kat. 476
Baran-Solak Marzena, nr kat. 459, 460
Baranek Małgorzata, nr kat. 269, 391
Barańska Barbara, nr kat. 153
Bartyzel Anna, nr kat. 326
Bednarczyk Tomasz, nr kat. 493
Bednarska Agata, Bednarska Agata, nr kat. 385, 392
Bera Damian, nr kat. 85, 90
Białoń Anna, nr kat. 383
Białoń Anna, nr kat. 182
Bielas Marketa, nr kat. 435
Bocian Agata, nr kat. 355
Boczoń Paweł, nr kat. 207
Bodnarova Katarina, nr kat. 256, 261
Borek Robert, nr kat. 47
Buch Magdalena, nr kat. 333
Bukowiec Artur, Bukowiec Artur, nr kat. 40
Byrtus Małgorzata, nr kat. 334, 336
Cena Magdalena, nr kat. 341
Chłopek Stanisław, nr kat. 293, 317
Chmielewska Barbara, nr kat. 461, 463
Cholewa Liliana, Cholewa Liliana, nr kat. 449, 456, 458
Chriastel J & I, nr kat. 215
Chruszcz Ewa, nr kat. 74
Chruszcz Lilianna, nr kat. 441
Chwast Martyna, nr kat. 454, 455
Chwastowscy Małgorzata, Paweł, nr kat. 84
Cichostępski Mariusz, nr kat. 53, 59
Cichostępski Mariusz, Bors Aneta, nr kat. 38
Cichostępski Mariusz, Curyło Wojciech, nr kat. 42
Cieslik Magdalena, nr kat. 1, 2
Cieślak Arkadiusz, nr kat. 230
Cieślik Jarosław, nr kat. 87
Cięszczyk Marzena, nr kat. 466, 472
Cięszczyk Marzena, Cięszczyk Angelika, nr kat. 469
Cisińska Beata, nr kat. 471
Ciszek Magdalena, nr kat. 420, 421
Ciukiewicz Agata, nr kat. 78
Czaja Leszek, nr kat. 229
Czaja Łukasz, nr kat. 498
Czarnecka Agata, Piechuta Magdalena, nr kat. 370
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 314
Czarnecka-Kubiak Renata, nr kat. 266
Czarniecka Grażyna, nr kat. 305
Czekańska Marta, nr kat. 6
Czernecki Leszek, nr kat. 5, 16
Czerwiński Mariusz, nr kat. 159
Czopp Lech, nr kat. 225
Czuchra Jakub, nr kat. 291, 292
Czypionka Monika, nr kat. 369
Czypionka Monika, Habryń Krystyna, nr kat. 365
Dec Aneta, nr kat. 112
Dederko-Muniak Agata, nr kat. 271
Dębiński Jarosław, nr kat. 163, 165
Dobrzanski Krzysztof, Jesenski Ondrej, nr kat. 48
Domrazek Dariusz, nr kat. 102, 103
Drozdowska Kamila, nr kat. 117
Drożdż Bartłomiej, nr kat. 21, 28
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 448, 450
Drużkowska Justyna, nr kat. 18
Duda Teofil, nr kat. 405
Dudek Kamil, Dudek Kamil, nr kat. 279, 280, 284
Dudek Sylwia, nr kat. 325
Dziędziurko Tomasz, nr kat. 114
Dziura Marta, nr kat. 126
Faliński Leszek, nr kat. 195, 240
Feliks Janusz, nr kat. 228
Fiema Andrzej, nr kat. 442
Filipiak Marta, Filipiak Marta, nr kat. 81
Filus Ireneusz, nr kat. 135, 137
Firek Wiktoria, nr kat. 19
Fołta - Niedzielczyk Sabina, Fołta-Niedzielczyk Sabina, nr kat. 124
Gabara Mariusz, Gabara Ilona, nr kat. 489
Gabrysiak Małgorzata, nr kat. 415
Gajda Ilona, nr kat. 222, 440, 443
Gajdzinska Agnieszka, nr kat. 171
Gallyová Laura, nr kat. 251
Gałuszka Grzegorz, nr kat. 147
Gądek Danuta, nr kat. 83, 91
Gąska Szymon, nr kat. 4
Gierus Kamila, nr kat. 248
Gilewicz Lidia, nr kat. 242
Giza Karina, nr kat. 12, 24
Gloc Anna, Gloc Anna, nr kat. 105
Głowacki Przemysław, nr kat. 177
Gniecka Dominika, nr kat. 205, 297
Golińska Agnieszka, nr kat. 335, 338, 339
Gołąb Agnieszka, Gołąb Agnieszka, nr kat. 416, 419
Goły Patrycja, Goły Agnieszka, nr kat. 254
Gorczyca Zygmunt, nr kat. 56
Górny Łukasz, nr kat. 198, 209
Górski Jakub, nr kat. 10
Grzyb Anna, nr kat. 300
Grzyb Anna, Grzyb Anna, nr kat. 418
Habryń Krystyna, Habryń Krystyna, nr kat. 359
Hajdas Agata, Hajdas Agata, nr kat. 75
Halibożek Katarzyna, Bukowiec Artur, nr kat. 257
Harding Louise, nr kat. 204, 208
Heblik Marta, Marta Heblik, nr kat. 96
Helak-Świechowska Aneta, nr kat. 17
Heretik Ing.Milan, nr kat. 183
Hofman Elżbieta-Iwona, nr kat. 99
Hryc Jan, nr kat. 131, 134, 250
Iwańska Aleksandra, nr kat. 67, 72
Iwiński Waldemar, nr kat. 363, 368
Jakubowska Sabina, Jakubowski Artur, nr kat. 478
Jamroga Ewa, nr kat. 168, 490
Jankisz Halina, nr kat. 307, 308
Jaróg Karolina, nr kat. 152
Jawor Beata, nr kat. 104
Jelonkiewicz Justyna, nr kat. 27
Jesenská Michaela, nr kat. 63, 366
Kalińska Karolina, nr kat. 323
Karp Sławomir, nr kat. 175
Kasperek Magdalena, nr kat. 125
Kasperek Wojciech, nr kat. 33
Kaszowska Edyta, Kaszowska Edyta, nr kat. 214, 217
Kawa Krystyna, nr kat. 101
Kielar Beata, nr kat. 482
Kiłko Sebastian, nr kat. 127
Kita Małgorzata, nr kat. 238
Klar Iwona, nr kat. 80
Klebert Agnieszka, nr kat. 111
Kłaczyński Filip, nr kat. 187
Kohla Zbigniew, nr kat. 45
Kolbusz Iwona, nr kat. 410
Kołdej Anna, Kołdej Rafał, nr kat. 272, 275
Konkiel Jadwiga, Worek Klaudia, nr kat. 311
Konopka Aneta, nr kat. 97
Koper Agnieszka, nr kat. 426
Korus Tomasz, nr kat. 265, 267
Kosecki Dariusz, Kosecki Dariusz, nr kat. 357
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 483
Kowalik-Janowska Ewa, nr kat. 302
Kowalski Maciej, nr kat. 497
Krakowiak Alina, nr kat. 107
Krezelok Emilia, nr kat. 8
Król Maria, nr kat. 9
Krupa Dawid, Gałecki Jacek, nr kat. 123
Krupski Dawid, Krupska Marta, nr kat. 13
Krztoń Małgorzata, nr kat. 424
Krzysztoń Joanna, nr kat. 375, 377
Ksiazek Mariusz, nr kat. 50
Kubicz Anna, nr kat. 35
Kubova Cechova Petra, nr kat. 218, 221
Kucharzyk Agnieszka, nr kat. 184
Kulpa Barbara, nr kat. 109
Kupczak Grzegorz, nr kat. 286
Kupiec Regina,  nr kat. 374
Kurek Jarosław, nr kat. 439
Lauzer Hanna, nr kat. 263, 264, 268, 389
Lechowicz Andrzej, nr kat. 246
Legutko Artur, nr kat. 119, 122
Lenik Joanna, nr kat. 344
Leśniak Magdalena, nr kat. 194, 243
Leśniak Paweł, nr kat. 174
Leżoń Magdalena, nr kat. 457
Lingen Sabine, nr kat. 484, 488
Lis Olga, nr kat. 328, 329
Lisik Bartłomiej, nr kat. 160
Lorentz Marta, nr kat. 451
Łabuz Czesław, Łabuz Maria, nr kat. 288
Łagosz Sebastian, nr kat. 397
Łagowski Paweł, nr kat. 211
Łeński Dariusz, nr kat. 270
Machaj Urszula, nr kat. 88, 93
Machnik Agnieszka, nr kat. 22
Maciejewska Gabriela, nr kat. 327
Magiera Angelika, nr kat. 121
Makuchowski Józef, nr kat. 73
Małek Robert, Małek Robert, nr kat. 213
Martyna Grażyna, Martyna Grażyna, nr kat. 141
Marzec Marcin, nr kat. 197
Maziarz-Hłond Natalia, nr kat. 262
MCKIBBIN Bożena, nr kat. 422
Merchut Agnieszka, nr kat. 276
Merecik Ewelina, nr kat. 51
Michalczyk Maciej, nr kat. 29
Miczko Beata, Miczko Beata, nr kat. 376
Mielniczuk Iwona, nr kat. 136
Mikołajska Maria, Mikołajska Maria, nr kat. 173
Mikos Monika, nr kat. 330, 331, 332
Milewska Magdalena, nr kat. 399, 404, 409
Mirek Andrzej, nr kat. 295, 296
Miroszewska Sabina, nr kat. 452
Mirowska Katarzyna, nr kat. 387
Młynarczyk Mariusz, nr kat. 41
Morawska-Dębiec Maja, nr kat. 247
Müller Dorota, nr kat. 239
Mysza Marta, nr kat. 414
Nędzi Patryk, Staszek Bartosz, nr kat. 260
Nędzi/Rojek Patryk/Agnieszka, nr kat. 258
Niepsuj Natalia, nr kat. 7
Niespodzińska Grażyna, nr kat. 219, 224
Nizioł Magdalena, Nizioł Magdalena, nr kat. 98
Nowak Anna, nr kat. 386
Obirek Mariusz, Obirek Mariusz, nr kat. 162, 164
Ochała Czesław, nr kat. 61
Olczyk Aneta, nr kat. 133
Oleksy Mariusz, Oleksy Mariusz, nr kat. 193
Olszewska Renata, nr kat. 132
Ołdak Zdzisława, nr kat. 412
Opyd Jerzy, nr kat. 287, 294, 298, 299
Orawska Maria, nr kat. 351, 352
Orlikowski Teresa, nr kat. 237
Ortman Anna, nr kat. 342
Orzechowska Agnieszka, nr kat. 373
Pagieła Tadeusz, nr kat. 167
Panek Zbigniew, Panek Zbigniew, nr kat. 52, 58
Pawełek Katarzyna, nr kat. 322
Pawłowska Maja, nr kat. 154
Pazdan Barbara, nr kat. 358
Piąstka Jadwiga, nr kat. 384
Piecuch Wiesław, nr kat. 62
Pieronik Witold Jan, nr kat. 139
Pietrus Marcin, nr kat. 30
Pietruszewska Renata, nr kat. 378, 379, 380, 381
Pietrzak Angelika, nr kat. 20
Pietrzak Dorota, nr kat. 178
Pikul Magdalena, nr kat. 470, 474
Piotrowska Elżbieta, Rybak Tomasz, nr kat. 156
Piotrowska Lidia, Piotrowski Janusz, nr kat. 39
Piwowar Krzysztof, Piwowar Krzysztof, nr kat. 393, 406
Pleban Bożena, nr kat. 158
Plewińska Karolina, Olma Roman, nr kat. 390
Płaczek Kinga, nr kat. 79
Pniewski Jerzy, pniewska anna, nr kat. 423, 475
Pobiega Jarosław, nr kat. 202
Podolska-Drożdż Anna, nr kat. 206
Podziewska Agnieszka, nr kat. 479
Poniedziałek Łukasz, nr kat. 203, 210
Przywara Tadeusz, nr kat. 290
Pulit Mirosław, Pulit Joanna, nr kat. 372
Pyzik Małgorzata, nr kat. 190
Radek Katarzyna, nr kat. 92
Radek Katarzyna, Radek Katarzyna, nr kat. 86, 89
Ranosz Halina, nr kat. 353, 364
Ravas Robert, nr kat. 26
Rawska Monika, nr kat. 220
Rembisz Zofia, Rembisz Andrzej, nr kat. 196
Rikitatt Monika, nr kat. 31
Rodzeń Mateusz, nr kat. 113
Rogóż Agnieszka, nr kat. 306, 309, 310, 312
Rojek Agnieszka, Nędzi/ Staszek Patryk/ Bartosz, nr kat. 255
Rojowski Maksymilian, nr kat. 151
Romanik Stanisław, nr kat. 301
Roosens Kathleen, nr kat. 468
Rożek Paweł, nr kat. 57
Rusinowska Anna, nr kat. 403
Rytlewski Krzysztof, nr kat. 226
Rzepacka Ewa, nr kat. 425
Rzepka Jakub, nr kat. 235
Sajdak Monika, nr kat. 43
Salisova Nina, nr kat. 453, 495
Samborska Natalia, nr kat. 253
Sarnecka-Rapała Ewa, Rąpała Rafał, nr kat. 402
Sarota Aleksandra, nr kat. 274
Sas Karolina, nr kat. 273
Sebestova Lenka, nr kat. 146
Senderak Tomasz, nr kat. 361
Serwa-Feliś Agnieszka, nr kat. 319
Siewierska Renata, nr kat. 149
Sikora Anna, Sikora Anna, nr kat. 179, 181
Sikora Dorota, nr kat. 200
Sikora Irena, nr kat. 382
Siudeja Paulina, nr kat. 185
Skonieczna Magdalena, nr kat. 172
Skrabut Ewa, Skrabut Ewa, nr kat. 444, 445, 447
Skwarczek Adam, nr kat. 54, 65
Słaba Maria, nr kat. 354, 367
Sławik Tomasz, Gołębiowski Grzegorz, nr kat. 340, 343, 345, 346, 349, 350
Słota Katarzyna, nr kat. 3
Słowińska Małgorzata, Słowińska Małgorzata, nr kat. 115, 116
Słowińska Renata, nr kat. 431, 432, 433
Sobczyk Jadwiga, nr kat. 249
Sołtys Monika, nr kat. 491, 492
Sowa Dariusz, Sowa Dariusz, nr kat. 129, 130
Sroga Ewa, nr kat. 68, 69, 70
Stadnicka-Brudnicka Weronika, Brudnicka Marlena, nr kat. 413, 446
Stareńczak Rafał, nr kat. 142, 143, 144
Starzyk Norbert, nr kat. 486
Stec Sławomir, nr kat. 285
Stelmach Anna, Antonik Dominika, nr kat. 25
Stępień Józef, Stępień Kinga, nr kat. 55, 64
Stępień-Miejska Magdalena, nr kat. 138
Stolarczyk Agnieszka, nr kat. 66
Strompfová Viola, nr kat. 438
Szaleniec Katarzyna, nr kat. 14, 494
Szczepańska Barbara, nr kat. 259
Szczepańska Beata, nr kat. 337
Szczepańska Beata, Beata, nr kat. 371
Szczerba Paweł, nr kat. 34
Szczesiak Łukasz, nr kat. 315
Szendoł Leszek, nr kat. 316
Szopa Justyna, Gabara Ilona, nr kat. 487
Szostek Magdalena, Szostek Magdalena, nr kat. 236
Szpiega-Bzdoń Joanna, nr kat. 356, 360
Szpyrka Jacek, nr kat. 188
Szurek Halina, nr kat. 417
Szyszka Stanisław, Szyszka Stanisław, nr kat. 216
Ścibisz Renata, nr kat. 245
Śmigiel Krystyna, Śmigiel Krystyna, nr kat. 467
Świątkowsta Kinga, nr kat. 199, 212
Świkszcz Magdalena, nr kat. 436
Šubertová Petra, nr kat. 191, 192
Taras Barbara, nr kat. 155, 157
Tarasek Małgorzata, nr kat. 82, 94
Tarnowski Jan, nr kat. 313
Tokaj Bartłomiej, nr kat. 176, 180
Tokarczyk-Dobosz Joanna, nr kat. 244
Tragarz Grzegorz, nr kat. 281, 282, 348
Trojan Violetta, nr kat. 128, 161
Tułecki Stanisław, Jaśkiewicz Marcin Andrzej Szabelski, nr kat. 140
Twarożek Urszula, nr kat. 427, 428, 429, 430
Tworek Małgorzata, nr kat. 283
Urbaniak Anna, nr kat. 411
Václavík Libor, nr kat. 304
Wach Jacek, nr kat. 500
Waga Dorota, nr kat. 303
Wantuch Gabriela, nr kat. 11, 15
Warpas Przemysław, nr kat. 318
Wawrzuta Anna, nr kat. 108
Wesołek Artur, nr kat. 118
Wiatr Magdalena, nr kat. 145
Wiącek- Jakimowicz Beata, nr kat. 110
Widera Beata, nr kat. 148
Wierzbicka Anna, Wierzbicka Anna, nr kat. 473
Wikar Robert, nr kat. 46, 395, 401
Wikar Zenon, nr kat. 44
Wilczek Agnieszka, nr kat. 396
Wilczek Anna, nr kat. 223
Wilisowski Kazimierz, nr kat. 49
Wilk Czesław, nr kat. 462, 465
Windak Katarzyna, nr kat. 201
Wojciechowski Paweł, nr kat. 324
Wolański Bogdan, nr kat. 166, 169, 170
Wolf Paulina, nr kat. 496, 499
Wołoszyn Maciej, nr kat. 23
Woszczyk Monika, nr kat. 480
Woszczyk Monika, Plewińska Karolina, nr kat. 485
Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 36
Wójciak Marcin, nr kat. 37
Wójcik Angelika, nr kat. 477, 481
Wójs Lesław, Wójs Lesław, nr kat. 231, 232
Wróbel-Tomecka Barbara, nr kat. 388, 408
Wróblewski Piotr, nr kat. 227
Zabawa Mateusz, nr kat. 233
Zając Tomasz, nr kat. 150
Zalewska Magdalena, Duber Monika, nr kat. 95
Zamora Janusz, nr kat. 277, 278
Zapała Joanna&Grzegorz, nr kat. 241
Zapiór Zbigniew, nr kat. 289
Zasuń Elwira, nr kat. 76, 77
Zawada Agnieszka, nr kat. 434
Zawadzka Agata, nr kat. 100, 106
Zawadzka Klaudia, nr kat. 362
Zborowska Zyta, Worek Klaudia, nr kat. 321
Zielińska Wyrobek Anna, nr kat. 320
Ziemba Krzysztof, nr kat. 186, 189
Zygler Iwona, nr kat. 32
Żaczek Joanna, nr kat. 234
Żółtek Łukasz, nr kat. 394, 407