Plan sędziowania i spis wystawców 26.08.2018

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH
26.08.2018

Miejsce wystawy: Dobra koło Limanowej
(Park koło Urzędu Gminy w Dobrej)

 

 

PLAN SĘDZIOWANIA



RING 1:
Sędzia - Dominika Kubisz
 
Foksterier krótkowłosy
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 1 - 1
 
Jack Russell Terrier
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
 
Niemiecki terier myśliwski
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 3 - 3
 
Terier szkocki
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 4 - 4
 
West Highland White Terrier
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 6 - 7
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 8 - 8
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 9 - 9

Sędzia - Andrzej Brabletz
 
Beagle
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 17 - 17
 
Bloodhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
 
Gończy polski
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 19 - 19
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 20 - 20
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 21 - 22
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 23 - 23
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 25 - 27
Klasa otwarta, liczba: 7, nr kat. 28 - 34
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 35 - 36
 
Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
 
Ogar polski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 40 - 41
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 42 - 42
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 43 - 43
 
Posokowiec bawarski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 45 - 45
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 46 - 46
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 47 - 47
 
Posokowiec hanowerski
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 48 - 48
 
Rhodesian Ridgeback
 
PSY

Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 49 - 50
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 51 - 51
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 53 - 53
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 54 - 54
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 55 - 55
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 56 - 57
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 52 - 52
 

RING 2:
Sędzia - Henryk Fonfara
 
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 10 - 10
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 11 - 11
 
Jamnik szorstkowłosy standard.
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 12 - 12
 
Sędzia - Izabella Krasowska-Salamon
 
Cocker spaniel amerykański
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 74 - 74
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 75 – 75


Cocker spaniel angielski
 
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 76 - 76
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 77 – 77


Lagotto romagnolo
 
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 103 - 103
 
Nova Scotia Duck Tolling Retr.

SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 104 - 104
 
Curly Coated Retriever
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
 
Flat Coated Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 79 - 79
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 80 - 80
 
Golden Retriever
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 81 - 81
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 82 - 82
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 83 - 84
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 85 - 85
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 86 - 86
 
Hiszpański Pies Dowodny
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 87 - 87
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 88 - 88
 
Labrador Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 91 - 91
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 92 - 92
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 93 - 97
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 99 - 102
 
Springer spaniel angielski
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 107 - 107

Płochacz niemiecki-Wachtelhund
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 105 - 105
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 106 - 106
 
Polski spaniel myśliwski
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 130 - 130
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
 
Springer spaniel walijski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 109 - 109
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 110 - 110
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 111 - 111
 
RING 3:
Sędzia - Małgorzata Wąsacz-Rosa
 
Seter irlandzki
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 58 - 58
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 59 - 59
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 60 - 60
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 61 - 62
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 63 - 63
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 64 - 64
 
Seter irlandzki czerwono-biały
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 65 - 65
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 66 - 66
 
Seter szkocki - gordon
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 68 - 68
 
Wyżeł fryzyjski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 69 – 69


Wyżeł niemiecki krótkowłosy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
 
Wyżeł węgierski krótkowłosy
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 73 - 73
 
RING 4: Sędzia - Leszek Salamon
 
Łajka zachodnio-syberyjska
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 13 - 13
 
Thai Ridgeback Dog
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 14 – 14

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 15 - 15
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 16 – 16

 

Elkhund szary
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 126 - 126
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 128 - 128

Charcik włoski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 112 - 112
 
Chart afgański
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
 
Chart perski - Saluki
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
 
Chart polski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 114 - 114
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 115 - 115
 
Chart rosyjski - Borzoj
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 116 - 117
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 118 - 119
 
Chart szkocki - Deerhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 120 - 120
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
 
Whippet
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 123 - 123
 
Wilczarz irlandzki
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 124 - 124
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 125 - 125

 

 

 Spis wystawców

Adamczyk Mieczysław, nr kat. 21, 45
Bagińska Monika, nr kat. 85
Barchańska Sonia, nr kat. 55
Berger Monika, nr kat. 11, 17
Botor lucyna Lucyna, nr kat. 112
Buch Magdalena, nr kat. 129
BURY GRZEGORZ, nr kat. 38
Byrtus Małgorzata, nr kat. 78, 79
Chłopek Stanisław, nr kat. 37
Czajkowska Tamara, nr kat. 69
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 66
Czarniecka Grażyna, nr kat. 57
Czuchra Jakub, nr kat. 13, 29, 34
Czypionka Monika, nr kat. 98
Czypionka Monika, Habryń Krystyna, nr kat. 96
Faliński Leszek, nr kat. 2
Fryc Sławomir, nr kat. 33, 35
Gaura Grzegorz, nr kat. 28
Głąb Magdalena, nr kat. 105
Gorczowski Mariusz, nr kat. 46
Grys Sylwia, Bryniarski Łukasz, nr kat. 126
Itzeli Hanna & Piotr, nr kat. 27
Jakubek Ilona, nr kat. 70
Jankisz Halina, nr kat. 60, 61
Janowska Kinga, nr kat. 132
Jaros Marcin, nr kat. 48
Kaczmarek Magdalena, nr kat. 67
Kaszowska Edyta, nr kat. 6
Kolejáková Martina, nr kat. 7
KORZENIOWSKA HALINA, KRYSTYNA HABRYN, nr kat. 102
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 117, 119
Kowalik-Janowska Ewa, nr kat. 49
Kozłowska Klaudia, nr kat. 97
Kupiec Regina, nr kat. 103
Kyselova Viktoria, nr kat. 87, 88
Lamaczek Grzegorz, nr kat. 8
Lingen Sabine, nr kat. 122, 123
Liptak Monika, nr kat. 20, 22
Lis Olga, nr kat. 74, 75
Łabudziński Zygmunt, nr kat. 3
Łabuz Czesław, Łabuz Maria, nr kat. 25
Machaj Wojciech, nr kat. 36
Małek Robert, nr kat. 5
Marszałek Ewelina, nr kat. 94
Mikos Monika, nr kat. 77
Mirek Andrzej, nr kat. 40, 41
Nosal Joanna, nr kat. 127, 128
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 82
Okoń Elżbieta, nr kat. 104
Olechno Katarzyna, nr kat. 130, 131
Opyd Jerzy, nr kat. 39, 42, 43
Ortman Anna, nr kat. 81
owsiany katarzyna, nr kat. 92, 99
Pagacz Monika, nr kat. 51
Perek Dagmara, nr kat. 4
Perek Nina, nr kat. 9
PIETRUSZEWSKA RENATA, nr kat. 107, 108, 109, 110, 111
Pipke Agata, nr kat. 56
Pipke Agata, Bieniek Beata, nr kat. 52
Przyrowski Tomasz, nr kat. 84
Pulit Mirosław, nr kat. 101
Pyzik Małgorzata, nr kat. 1
Ranosz Halina, nr kat. 89, 95
RATUSZNY KATARZYNA, nr kat. 50
Rogóż Agnieszka, nr kat. 58, 62, 63
Romanik Stanisław, nr kat. 47
Rytlewski Krzysztof, nr kat. 12
Sarota Aleksandra, nr kat. 15, 16
Sas Karolina, nr kat. 14
Serwa-Feliy Agnieszka, nr kat. 72
SKRZEK MICHAŁ, nr kat. 71
Sokół-Iskra Ewa, nr kat. 120, 121, 124, 125
Sosin Barbara, nr kat. 76
Spiradek Małgorzata, nr kat. 116, 118
Stec Sławomir, nr kat. 18
Stodólna Agnieszka, nr kat. 53
Strzelecki Zbigniew, Strzelecki, nr kat. 114
Surma Henryk, nr kat. 30, 31
Szczepańska Beata, nr kat. 80, 100
Szpiega-Bzdoń Joanna, nr kat. 90, 91
Szpinda Dorota, nr kat. 44
Szwałko Dominika, nr kat. 10
Świec Tomasz, nr kat. 24
Tarnowski Jan, nr kat. 65
Trybuszkiewicz Zdzisław, nr kat. 19, 32
Waga Dorota, nr kat. 54
Węgrzyn Leszek, nr kat. 106
Wojciechowski Paweł, nr kat. 73
Wojtala Agnieszka, nr kat. 83, 86
Wójcik Angelika, nr kat. 113, 115
Wójcik-Maksymiec Ewa, nr kat. 59, 64, 68
Zapiór Zbigniew, nr kat. 23, 26
Zawadzka Klaudia, nr kat. 93