Spis wystawców 11.08.2019

 XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych
im. Mieczysława Tokarczyka
11.08.2018

 SPIS  WYSTAWCÓW

 Adamek Martina & Milan, nr kat. 594
Adamski Mirosław, nr kat. 508
Adamus Sabina, nr kat. 368
Andrusiewicz Magdalena, nr kat. 591
Anguiano Jorge, nr kat. 436
Anslow Trudi, nr kat. 408
Antos Małgorzata, nr kat. 277
Bagińska Monika, nr kat. 427
Bajor Agata, nr kat. 483
Bałaga Agnieszka, nr kat. 398
Banach Aleksandra, nr kat. 139
Banik Mariola, nr kat. 225
Baran Danuta, nr kat. 364
Baran Jan, nr kat. 138, 141
Baran Przemysław, nr kat. 302
Bardowska Zofia, nr kat. 568
Bąk Anna, Katarzyna Warchoł, nr kat. 157
Bednarowicz Urszula, nr kat. 615
Bednarski Grzegorz, nr kat. 47, 51
Biały Agnieszka, nr kat. 525, 534
Bielecki Mateusz, nr kat. 315
Bieniasz Zbigniew, nr kat. 66
Bieszczad-Domańska Katarzyna, nr kat. 17
Biskup Paulina, nr kat. 575, 578
Błońska Barbara, nr kat. 344, 418, 422
Bodzioch Ziemowit, nr kat. 149
Bojdys Roman, nr kat. 199
Borek Karolina, nr kat. 522, 537
Borek Robert, nr kat. 55
Borkiewicz Ewa, Wilk Karina, nr kat. 32
Borowska Angelika, nr kat. 485
Brachacka Maja, nr kat. 623
Brdej Barbara, nr kat. 280
Bruderova Zuzana, nr kat. 592
Bryniak Patrycja, nr kat. 11
Bulga Mariusz, nr kat. 163
Byrgiel Aneta, nr kat. 481, 484
Byrnas Aleksandra, nr kat. 28
Bystrianska Alena, nr kat. 264, 265, 271, 272
Cegiełka Marek, nr kat. 567
Cetnarowicz Anna, nr kat. 323
Cetnarowska Anna, nr kat. 390
Chełmecka Roksana, nr kat. 495
Chłosta Anna, nr kat. 193, 205
Chmiel Ewelina, nr kat. 252, 259
Chmielewska Barbara, nr kat. 577, 581
Chojnacka Marzena, Weimann Angelina, nr kat. 551, 554
Chroboczek Bianka, Mikus-Koralewska Dorota, nr kat. 397
Chruszcz Lilianna, nr kat. 260
Chudziak Patryk, nr kat. 7
Chudzik Krystian, nr kat. 289, 490
Chwastowscy Małgorzata, Paweł, nr kat. 86, 92
Ciechanowska-Błądek Elżbieta, nr kat. 5, 6
Cieślik Magdalena, nr kat. 1
Cisińska Beata, nr kat. 590
Ciszek Magdalena, nr kat. 541
Ciszyńska Agnieszka, nr kat. 4
Ciura Stanisław, nr kat. 354, 371
Czaja Łukasz, nr kat. 242, 624
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 389
Czelusta-Fedko Joanna, nr kat. 217
Czelusta-Fedko Joanna, Dziuba Beata, nr kat. 215
Czernecki Leszek, nr kat. 15, 21
Czopp Lech, nr kat. 276
Czuba Paweł, nr kat. 135
Czuchra Jakub, nr kat. 187
Czypionka Monika, nr kat. 431, 432, 441
Dalka Roksana, nr kat. 126
Damecka Wieczorek Grażyna, nr kat. 494, 505
Dąbek Iwona, nr kat. 195, 198, 203
Dębiec Piotr, nr kat. 345
Domańska Agnieszka, Krzeszowska Alina, nr kat. 454
Domańska Dobromiła, nr kat. 26
Drahnikova Veronika, nr kat. 576
Drąg Anna, nr kat. 317
Drogoś Katarzyna, nr kat. 313
Drozd Monika, nr kat. 553, 557
Drożdż Bartłomiej, nr kat. 30
Dudek Martin, nr kat. 154, 155
Duniec Piotr, nr kat. 9, 38
Dupnak Jozef, nr kat. 64
Dziki Marzena, nr kat. 301
Egginton Nigel, nr kat. 429
Fabini Patrícia, nr kat. 140
Falęcka Agnieszka, nr kat. 325
Ferenc Magdalena, nr kat. 79
Figiel Alicja, nr kat. 36
Firek Wiktoria, nr kat. 27
Flisiuk Małgorzata, nr kat. 373
Florek Agnieszka, nr kat. 14, 22
Fołta- Niedzielczyk Sabina, nr kat. 123
Forsey Tate, Tokarska Barbara, nr kat. 291
Gábor Bazsó, nr kat. 279
Gajdzinska Agnieszka, nr kat. 169
Gajek Edyta, nr kat. 618
Gamčíková Miluše, nr kat. 218
Gargaś Mateusz, nr kat. 566
German Leszek, nr kat. 249
Gierach Maksymilian, nr kat. 231
Giertuga Łukasz, nr kat. 342
Gil Agnieszka, nr kat. 314
Gnyp Beata, nr kat. 379, 388
Gnyp Natalia, nr kat. 540, 542
Gocyk Mateusz, nr kat. 31
Godziszewska -Łukasik Weronika, nr kat. 294, 297
Gołąb Agnieszka, nr kat. 511, 518, 529
Gołda Patrycja, Nawrat Marcin, nr kat. 381
Gomes d'Ornellas Helena, Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 70
Gorzawski Piotr, nr kat. 106
Górka Sara, nr kat. 406
Górkiewicz Agata, nr kat. 172, 278
Grygierzec Halina, nr kat. 375
Grzesik Bożena, nr kat. 488, 491
Gumulak Jan, nr kat. 209
Guz Adriana, nr kat. 482
Guzanek Izabela, nr kat. 464, 509, 526
Guzik Katarzyna, nr kat. 53
Gwardyńska Izabela, nr kat. 402, 449, 450
Habryń Krystyna, nr kat. 443
Haja Dominika, Tram Gabriela, nr kat. 458
Hajdas Agata, nr kat. 81
Hałka Filip, nr kat. 224
Harnik Sebastian, nr kat. 467
Hebda Mieczysła, nr kat. 352
Heblik Marta, nr kat. 228, 233, 506
Hendel Przemysław, nr kat. 377, 378
Hosiawa Klara, nr kat. 595
Hosiawa Klara, Cotugno Arnaldo, nr kat. 610
Hrtánek Roman, nr kat. 206
Idzior Krzysztof, nr kat. 34, 35
Ilčík Michal, nr kat. 321, 324, 326
Ilčík Michal, Schaeffel Bonnie, nr kat. 322
Iskała Mateusz, nr kat. 148
Iwańska Aleksandra, nr kat. 76
Iwiński Waldemar, nr kat. 424, 426
Jabłczyńska Magdalena, Sasorska Katarzyna, nr kat. 552
Jachowska Anna, Jachowska Anna, nr kat. 527
Jakóbczyk Ludmiła, nr kat. 274
Jakubowska Sabina, nr kat. 545, 597
Jakubowski Piotr, nr kat. 110
Jancina Magdalena, nr kat. 517, 524
Janda Beata, nr kat. 585
Jankisz Halina, nr kat. 384, 386
Janowska Kinga, nr kat. 596
Jasiołek-Michalik Joanna, nr kat. 19
Jerzak Miłosz, nr kat. 312
Jędrecka Joanna, nr kat. 459, 462
Jonkowski Jan, nr kat. 510, 523
Jureczko Marcin, nr kat. 306
Jurewicz Anna, nr kat. 131, 137
Kacalińska Katarzyna, nr kat. 99
Kaczorek Tomasz, Górka Sara, nr kat. 413
Kaczorek Tomasz, nr kat. 400
Kalemba Michał, nr kat. 118
Kalemba Michał, Ziaja Monika, nr kat. 120
Kaliski Maciej, Misterka Wiesława, nr kat. 600
Kasprzyk Aldona, nr kat. 513
Kawa Agnieszka, nr kat. 111, 114
Kąkol Agnieszka, nr kat. 168
Kędra Anna, nr kat. 190
Kieć Norbert, Kieć Norbert, nr kat. 358
Kieruzel Daria, nr kat. 39
Kita Janusz, nr kat. 351
Klimczyk Anna, nr kat. 232
Klimkowicz Ireneusz, nr kat. 437, 444
Klonowska Barbara, Łukaszuk Joanna, nr kat. 405
Kłusek Agnieszka, nr kat. 471
Kmak Marta, nr kat. 210, 213
Knapik Magdalena, nr kat. 25, 616
Knapik Tymoteusz, nr kat. 360
Kohmann Weronika, nr kat. 253, 256
Kolbusz Iwona, nr kat. 500, 504
Koldej Anna, nr kat. 339, 341
Koldej Anna, Rafal Koldej, nr kat. 337
Kolesnikov Elena, Lis Olga, nr kat. 404
Koller Johann, Gecelovský Ján, nr kat. 69
Kołodziejczyk Rafał, nr kat. 186
Konior-Świerta Karolina, nr kat. 227
Konopka Artur, nr kat. 240
Koper Agnieszka, nr kat. 544
Korfel Violetta, nr kat. 329
Korkus H&S&M, nr kat. 489, 492, 499, 502
Korzeniewska Alicja, nr kat. 219, 220
Kosakowska Elżbieta, nr kat. 310
Kosowska-Mizera Katarzyna, nr kat. 430
Koszarek Marek, nr kat. 602
Kowalczyk Monika, nr kat. 52
Kowalik Artur, nr kat. 46
Kowalik Katarzyna, nr kat. 43
Kowalska Joanna, nr kat. 65
Kowalski Maciej, nr kat. 622
Kowol Andrzej, Kowol Aleksandra, nr kat. 327, 330, 331
Kozioł Agata, nr kat. 162
Kozłowska Agnieszka, nr kat. 2
Kozłowski Jakub, nr kat. 254, 255, 257
Kozner Zbigniew, nr kat. 93
Kożuch Sylwia, nr kat. 573
Krafczyk Anna, nr kat. 361
Krajewska Magdalena, nr kat. 37
Krawczyk Łukasz, nr kat. 250
Krawiec Renata, nr kat. 100, 102, 104
Królak Zielińska Anna, nr kat. 555
Kryjomska Małgorzata, nr kat. 415
Krzeszowska Alina, Domańska Agnieszka, nr kat. 460
Krzysztofczyk Dawid, nr kat. 194
Krzywdzińska Beata, nr kat. 569, 570
Kubica Aneta, nr kat. 335, 338, 396
Kubíková Rudolfa, nr kat. 543
Kubin Michał, nr kat. 611
Kubova Cechova Petra, nr kat. 262
Kucharska Beata, nr kat. 119
Kuchta Małgorzata, nr kat. 547, 549
Kuczara Dominika, nr kat. 319
Kukiela Joanna, nr kat. 300
Kukla Piotr, nr kat. 151
Kuleszyński Paweł, nr kat. 394
Kulig Agnieszka, nr kat. 409
Kulpa Bożena, nr kat. 572, 574
Kułyk Anna, nr kat. 563, 564
Kupiec Regina, nr kat. 447
Kura Iwona, nr kat. 520
Kura Justyna, nr kat. 531
Kurowski Dawid, nr kat. 343
Kutka Andzej, nr kat. 189
Kuzak Kamil, nr kat. 13, 16
Kuzior Joanna, nr kat. 514
Kwapisz Kamil, nr kat. 113, 117
Laskowska Monika, nr kat. 42
Lauzer Hanna, nr kat. 332, 455
Lehtonen Kari, nr kat. 417
Lembas Bartłomiej, nr kat. 150
Lenart Bogusia, nr kat. 579, 580
Leniart Izabela, nr kat. 133
Leniart Krzysztof, nr kat. 130
Lepucka Dominika, nr kat. 497
Leśniak Magdalena, nr kat. 507, 535
Lingen Sabine, nr kat. 613, 614
Liptak Monika, nr kat. 353
Lisiakiewicz Anna, nr kat. 239, 245
Lisik Bartłomiej, nr kat. 160
Lisowski Krystian, nr kat. 355, 357
Lorentz Marta, nr kat. 565
Lukszova Lenka, nr kat. 129, 132
Lusina Agnieszka, nr kat. 88, 96
Łabuz Czesław, nr kat. 356
Łagowski Andrzej, nr kat. 122
Łątkowska Agata, nr kat. 101
Łoś Katarzyna, nr kat. 48
Łutowicz-Zioło Agnieszka, nr kat. 473, 480
Machura Magda, nr kat. 91
Madejska Joanna, nr kat. 498
Madzia Jolanta, nr kat. 188
Malmon Dariusz, nr kat. 178, 179, 180, 182
Małota Anna, nr kat. 56
Marcinský Štefan, nr kat. 145
Matyaszek Grzegorz, nr kat. 54, 57
Mądzelewska-Pietrzak Sylwia, nr kat. 71
Merchut Agnieszka, nr kat. 334
Michalik Damian, nr kat. 243
Michoń Ewa, nr kat. 191, 197
Miczek Maciej, nr kat. 83
Miecznikowska Monika, nr kat. 142
Mielus Andrzej, nr kat. 246
Mika Bartłomiej, nr kat. 292
Mikołajska Maria, nr kat. 183, 185
Mikrut Bartosz, nr kat. 571
Mikulska Dagmara, nr kat. 407
Milewska Magdalena, nr kat. 115, 469, 474
Miodek Łukasz, nr kat. 476, 478
Mirek Mieczysław, nr kat. 98
Misterka Wiesława, -, nr kat. 601
Młynarczyk Mariusz, nr kat. 50
Moscoa Zeledon Alexander, nr kat. 59
Mrek-Dobija Magdalena, nr kat. 212
Mroczek Joanna, nr kat. 244
Mucha Daniel, nr kat. 237
Mysłowska Dorota, nr kat. 583, 584, 587
Naporowski Artur, nr kat. 241
Nastalski Rafał, nr kat. 261
Nechalovi Jana a Michal, nr kat. 620
Nieciąg Marceli, nr kat. 67
Niemczyk Stefan, nr kat. 472
Niespodzińska Grażyna, nr kat. 270
Noga Krystyna, nr kat. 515
Nogawczyk Anna, nr kat. 74
Nowak Martyna, Paździerkiewicz Alicja, nr kat. 299
Nowak-Patyniak Agnieszka, nr kat. 221, 235, 236, 348
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 420
Nycz Małgorzata, nr kat. 156
Nykiel Aneta, nr kat. 165, 167
Oleksy Mariusz, nr kat. 222, 223
Olko Daria, nr kat. 380
Ondrejková Ivona, nr kat. 428
Opoka Monika, nr kat. 617
Opozda Adrian, nr kat. 251
Opyd Jerzy, nr kat. 359, 367
Oracz Aldona, Oracz Piotr, nr kat. 365, 366, 369, 370
Ortman Anna, nr kat. 419
Ostrowska-Pilch Aneta, nr kat. 207
Pająk Michał, nr kat. 121
Pastucha Sara, nr kat. 470
Pater Tomasz, nr kat. 49
Pawlik Wacław, nr kat. 333
Pawliszyn Beata, nr kat. 8
Pawłowska Maja, nr kat. 152, 153
Pieczonka Barbara, nr kat. 453
Pieczonka Dominika, nr kat. 410, 411, 412, 434, 435, 439, 440, 446
Pieczonka Lucyna, nr kat. 73
Pietras Łukasz, nr kat. 196, 200
Pietruszka Aneta, nr kat. 536
Pięta Wieslaw, nr kat. 562
Pięta Wiesław, nr kat. 561
Piguła Eugeniusz, Jabłońska Małgorzata, nr kat. 127
Pikul Katarzyna, nr kat. 170, 619
Pikul Magdalena, nr kat. 588, 589
Piotrowski Krzysztof, nr kat. 75
Pióro Natalia, nr kat. 463
Plata Łukasz, nr kat. 23
Plewińska Karolina, nr kat. 609, 612
Płaza Anna, Karol Mateusiak, nr kat. 336, 340
Podolska-Drożdż Anna, nr kat. 247
Polak-Dubiel Sylwia, nr kat. 521, 538
Polechońska Maja, nr kat. 77
Polkowska Aleksandra, nr kat. 97
Popławska Magdalena, nr kat. 124
Popowicz Piotr, nr kat. 208
Poproch Zbigniew, nr kat. 311
Pruchnik ilona, nr kat. 414
Pruszek Adam, nr kat. 308
Przybylińska Zula, nr kat. 143
Przybylińska Zula, Dzięgelewska-Kuźmińska Daria, nr kat. 248
Ptok-Dyja Karolina, nr kat. 211, 214
Pucek Iwona, nr kat. 125
Puda Ewelina, nr kat. 134
Pudłowska Agnieszka, nr kat. 376
Punzet-Dulak Ewelina, nr kat. 158
Rabada Sebastian, nr kat. 433
Radomska Teresa, nr kat. 318, 320
Radoń Agnieszka, nr kat. 184
Rajchel Beata, nr kat. 445
Ranosz Halina, nr kat. 438
Raś Małgorzata, nr kat. 350
Rawska Monika, nr kat. 263
Reluga Agnieszka, nr kat. 192
Rikitatt Monika, nr kat. 304, 305
Rodzeń Mateusz, nr kat. 108, 109
Rogozińska - Trochimiak Sylwia, nr kat. 556
Rogóż Agnieszka, nr kat. 382, 387
Roguski Maciej, nr kat. 146
Róg Maciej, nr kat. 18
Równicki Marek, nr kat. 598
Różańska Marta, nr kat. 82, 84
Ruszczak Jarosław, nr kat. 416, 423
Rutkowska Magdalena, nr kat. 201
Samborska Natalia, Terkalska Justyna, nr kat. 309, 316
Sammler Teresa, nr kat. 295
Sarnecka-Rąpała Ewa, Rąpała RAFAŁ, nr kat. 477, 487
Saro Ivan, nr kat. 606, 608
Sarota Aleksandra, nr kat. 461
Sąsiadek Justyna, nr kat. 582, 586
Siewierska Renata, nr kat. 147
Simon Karina, nr kat. 593
Sitkiewicz Ewa i Tomasz, nr kat. 173, 176, 177
Skoczylas Aurelia, nr kat. 87
Skoczylas Cynthia, Skoczylas Aurelia, nr kat. 89
Skrabut Ewa, nr kat. 558, 559, 560
Skrzypczyk Anna, nr kat. 293, 296
Skrzypek Emil, nr kat. 501
Skupień Magdalena, nr kat. 216
Skwarczek Adam, nr kat. 62
Sobol Gabriela, Harnik Sebastian, nr kat. 112
Sobota Ewa, nr kat. 457, 465
Sosna Grazyna, nr kat. 268
Sowa Dariusz, nr kat. 136
Spiardek Małgorzata, nr kat. 604
Spiradek Małgorzata, nr kat. 603
Spisak Agnieszka i Dariusz, nr kat. 399
Staniszewska Beata, Ruszczak Jarosław, nr kat. 421
Staroń Piotr, nr kat. 347, 349
Starzec Agata, nr kat. 234
Stępień Justyna, nr kat. 78, 80
Stępniowska Izabella, nr kat. 10
Stoch Agnieszka, nr kat. 528
Stoch-Świdowska Monika, nr kat. 374
Stolarczyk Agnieszka, nr kat. 72
Strzelecki Zbigniew, nr kat. 275
Suchan Weronika, nr kat. 58, 60, 68
Supernak Elwira, nr kat. 493, 496, 503
Supinska Magdalena, nr kat. 539
Szajnóg Andrzej, nr kat. 105
Szandrowska Dorota, nr kat. 512
Szkobel Agnieszka, nr kat. 451, 452
Szoplewski Przemysław, nr kat. 45
Szostek Magdalena, nr kat. 285, 287
Szpyrka Wojciech, nr kat. 161
Szumera Rafał, nr kat. 385
Szurek Halina, nr kat. 516, 519, 532
Szymanek Katarzyna, nr kat. 362
Szyszka Wojciech, nr kat. 486
Śmiałowska Bożena, nr kat. 401, 403
Świkszcz Magdalena, nr kat. 550
Taraszkiewicz Iwona Katarzyna, nr kat. 266, 267
Tarnowska-Wyrwa Elżbieta, nr kat. 621, 625
Teodorowska Anna, nr kat. 533
Tokaj Bartłomiej, nr kat. 202
Tokarczyk Bogumił, nr kat. 12, 20
Tokarska Barbara, nr kat. 298
Tomczyk-Jezierska Katarzyna, nr kat. 95
Topolska Kinga, nr kat. 85, 90
Tretter Tomasz, nr kat. 24
Trochimowicz Katarzyna, nr kat. 41
Trojan Violetta, Czuba Magdalena, nr kat. 128
Trybuch Jakub, Kuźniar Łukasz, nr kat. 479
Twardosz Anita, nr kat. 448, 548
Twardzik Agnieszka, nr kat. 174, 175
Tworek Małgorzata, nr kat. 346
Ujma Katarzyna, nr kat. 307
Ujma Michał, nr kat. 29
Vural Marcela, nr kat. 3
Wadyl Anna, nr kat. 204
Warchoł Katarzyna, nr kat. 159
Wencel Nikola, nr kat. 372
Węgrecki Marek, Węgrecka Zuzanna, nr kat. 94
Wiatr Magdalena, nr kat. 144
Wieczorek Wioleta, nr kat. 442
Wierzbicka Anna, nr kat. 164
Windak Joanna, nr kat. 107
Wiśniewska Katarzyna, nr kat. 171, 181
Włodarczyk Malwina, nr kat. 116
Woda Andrzej, nr kat. 61
Woda-Wąsik Gabriela, nr kat. 273
Wojtala Agnieszka, nr kat. 425
Wojtkowska Małgorzata, nr kat. 303
Wolak Sylwia, nr kat. 258
Wolański Bogdan, Wolański Barbara, nr kat. 166
Wołek Aleksandra, nr kat. 238, 530
Wołkowska Aneta, nr kat. 281, 286
Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 44
Woźniczka-Gocyk Nikoletta, nr kat. 33
Woźny Katarzyna i Janusz, nr kat. 226, 230
Wójcik Angelika, nr kat. 599, 605, 607
Wójcik Beata, nr kat. 328
Wójcik-Maksymiec Ewa, nr kat. 383, 391, 392
Wójs Lesław, nr kat. 284, 290
Wrona Kamil, nr kat. 393
Wróbel-Tomecka Barbara, nr kat. 456, 466, 475
Zabawa Mateusz, nr kat. 288
Zając Maria, nr kat. 40
Załęski Grzegorz, Stachura Joanna, nr kat. 395
Zanony Marian, nr kat. 63
Zawada Agnieszka, nr kat. 546
Zych Justyna, nr kat. 269
Żakiewicz Maciej, Fryc Marta, nr kat. 229
Żelechowski Cezary, nr kat. 363
Żelichowska Marzena, nr kat. 283
Żółtek Łukasz, nr kat. 468
Żuchowski Paweł, nr kat. 103
Żyglicka-Skrzypczyńska Katarzyna, nr kat. 282