HODOWLE

 

 

 

 

 
SPIS hodowli

 

 

 

 

Patterdale Terrier, gr. Rasa nieuznana

 

Mezor (FCI)

Korzym Paweł (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Polski spaniel myśliwski, gr. Rasa nieuznana

 

Alucard (FCI)

Tobiasz Marek (hodowca)

33-340 Stary Sącz

   

 

Biały owczarek szwajcarski, gr. 1

 

Benek and Dogs

Słota Katarzyna (hodowca)

34-600 Limanowa

 

 

White Magic Wolves (FCI)

Król Mariusz (hodowca)

34-615 Słopnice

 

 

Border Collie, gr. 1

 

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

 

Biala Valley

Górski Jakub (hodowca)

33-322 Korzenna

 

 

Gorczańska Oaza (FCI)

Czernecki Leszek (hodowca)

34-452 Ochotnica Dolna

 

 

od Tajpera (FCI)

Kuzak Kamil (hodowca)

34-615 Słopnice

 

 

The Sunny Shepherds (FCI)

Sidorski Adam (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Trzy Metry nad Niebem (FCI)

Bąk Mariola (hodowca)

 

 

 

Owczarek australijski - Kelpie, gr. 1

 

Australian Tales (FCI)

Firek Wiktoria (hodowca)

34-741 Kasina Wielka

   

 

Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1

 

Piwniczański Jazgot (FCI)

Ściurka Marek (hodowca)

38-530 Posada Jaćmierska

 

 

Zajmar (FCI)

Zając Maria (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1

 

Hubsaris (FCI)

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

 

Rancho Słopnice (FCI)

Czachura Stanisław (hodowca)

34-615 Słopnice

 

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

 

Trzy Metry nad Niebem (FCI)

Bąk Mariola (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Wilcza Odwaga (FCI)

Szewczyk Piotr (hodowca)

34-600 Limanowa

 

 

Wolfish Trope (FCI)

Młynarczyk Mariusz (hodowca)

 

 

 

Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

 

Hubsaris (FCI)

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

 

Luksateam (FCI)

Luksa Stanisław (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

 

Sądeckie Lachy /FCI/

Woda Andrzej (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

 

Waldion (FCI)

Kocerba Waldemar (hodowca)

31-764 Kraków

 

 

Owczarek staroangielski Bobtail, gr. 1

 

z Koni Górki (FCI)

Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca)

34-606 Łukowica

 

 

Owczarek szetlandzki, gr. 1

 

Charmstory (FCI)

Iwańska Aleksandra (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Radocynka (FCI)

Wierzbicka Anna (hodowca)

38-307 Sękowa

 

 

Welsh Corgi Cardigan, gr. 1

 

Uszaty Urok

Nawaleniec Dorota (hodowca)

34-600 Limanowa

 

 

Whippet, gr. 10

 

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

 

Wilczarz irlandzki, gr. 10

 

z Koni Górki (FCI)

Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca)

34-606 Łukowica

 

 

Berneński pies pasterski, gr. 2

 

Stróż Zagrody FCI

Wilczek-Rząsa Ewa (hodowca)

34-650 Tymbark

 

 

Zagroda Nowe Rybie

Lizak Andrzej (hodowca)

34-652 Nowe Rybie

 

 

Bokser, gr. 2

 

Fafle House (FCI)

Gorzawski Piotr (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Cane Corso Italiano, gr. 2

 

Crazy Clan /FCI/

Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

 

Elfi Misteriosi

Bajor Agata (hodowca)

33-380 Gorlice

 

 

Doberman, gr. 2

 

Crazy Clan /FCI/

Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

 

Dog argentyński, gr. 2

 

Złota Troja (FCI)

Trojan Violetta (hodowca)

33-388 Gołkowice

 

 

Mastif tybetański, gr. 2

 

Radocynka (FCI)

Wierzbicka Anna (hodowca)

38-307 Sękowa

 

 

Pinczer małpi, gr. 2

 

Złota Troja (FCI)

Trojan Violetta (hodowca)

33-388 Gołkowice

 

 

Pinczer średni, gr. 2

 

Zuchwała Zgraja (FCI)

Szczurek Krzysztof (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Rottweiler, gr. 2

 

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-312 Ropa

 

 

Nova Leliva (FCI)

Kozioł Agata (hodowca)

33-100 Tarnów

 

 

Vadersen (FCI)

Leśniak Ewelina (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Valarti (FCI)

Wolański Barbara (hodowca)

33-206 Smyków

 

 

 

Wolański Bogdan (hodowca)

 

 

 

Vicko Team (FCI)

Waśko Iwona (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

 

Shar Pei, gr. 2

 

Arca of the Happy Dogs (FCI)

Skoczeń-Szewczyk Edyta (hodowca)

34-600 Limanowa

 

 

Sznaucer miniaturowy, gr. 2

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

 

Sznaucer miniaturowy (p-s), gr. 2

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

 

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, gr. 2

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

 

Psia Ferajna FCI

Bukowiec Adam (hodowca)

34-603 Limanowa

 

 

Sznaucer miniaturowy czarny, gr. 2

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

 

Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2

 

Hexenwiese (FCI)

Mikołajska Maria (hodowca)

34-600 Limanowa

 

 

Tosa, gr. 2

 

Inugari (FCI)

Kołodziejczyk Rafał (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

 

Twierdza Samuraja (FCI)

Gondek Kazimierz (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

 

American Staffordshire Terrier, gr. 3

 

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-312 Ropa

 

 

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Bulterier, gr. 3

 

Popradzki Park FCI

Gumulak Jan (hodowca)

33-343 Rytro

 

 

Riwe Bul (FCI)

Czelusta-Fedko Joanna (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Jack Russell Terrier, gr. 3

 

Crazy Jack (FCI)

Mikulska Anna (hodowca)

32-830 Wojnicz

 

 

Kerry Blue Terrier, gr. 3

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

 

Staffordshire Bull Terrier, gr. 3

 

Wild Smile FCI

Podolska-Drożdż Anna (hodowca)

38-322 Łużna

 

 

West Highland White Terrier, gr. 3

 

Biały Diament (FCI)

Wolak Klaudia (hodowca)

32-800 Mokrzyska

 

Namhok (FCI)

Kohmann Weronika (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Vikdox (FCI)

Kubica Bogdan (hodowca)

33-312 Tęgoborze

 

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Jamnik długowłosy króliczy, gr. 4

Marzenie Gabrysi (FCI)

Woda - Wąsik Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Optima Plus (FCI)

Zelek Stanisława (hodowca)

33-100 Tarnów

 

Jamnik długowłosy miniaturowy, gr. 4

Marzenie Gabrysi (FCI)

Woda - Wąsik Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4

Marzenie Gabrysi (FCI)

Woda - Wąsik Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Ruda Banda z Piaskowej Góry

Gądek Maciej (hodowca)

33-314 Łososina Dolna

 

Akita Amerykańska, gr. 5

Barry Berani (FCI)

Bigus Sylwester (hodowca)

38-311 Szymbark

 

Grizzly House (FCI)

Marcisz Barbara (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Basenji, gr. 5

Radocynka (FCI)

Wierzbicka Anna (hodowca)

38-307 Sękowa

 

Chow Chow, gr. 5

from Asia with Love (FCI)

Tokarczyk-Dobosz Joanna (hodowca)

33-342 Barcice

 

Kudłata Obsesja (FCI)

Ścibisz Renata (hodowca)

32-860 Czchów

 

Cirneco dell'Etna, gr. 5

Yakuza Code (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

 

Elkhund szary, gr. 5

Pride of North (FCI)

Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Islandzki szpic pasterski, gr. 5

Viking's Friend (FCI)

Dziki Marzena (hodowca)

38-340 Biecz

 

Samoyed, gr. 5

Powiew Północy (FCI)

Drogoś Katarzyna (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

The Sparkle of Naryan Mar (FCI)

Delong Szymon (hodowca)

33-375 Krużlowa Wyżna

 

Shiba, gr. 5

San-Hi Polska (FCI)

Bednarek Magdalena (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

Siberian Husky, gr. 5

Beskidzka Zima (FCI)

Cetnarowicz Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Błękitny Górski Biegun (FCI)

Rejentowicz Dariusz (hodowca)

33-394 Klęczany

 

Pride of North (FCI)

Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Szpic średni biały, gr. 5

Diamentowy Żywioł (FCI)

Pawlik Wacław (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Thai Ridgeback Dog, gr. 5

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

Basset Hound, gr. 6

Bassetowelove (FCI)

Zamora Jowita (hodowca)

31-602 Laskowa

 

Beagle, gr. 6

z Dawnego Stawu (FCI)

Kiławiec Karolina (hodowca)

32-862 Wojakowa

 

z Tymbarskich Łączek (FCI)

Bubula Paweł (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Dalmatyńczyk, gr. 6

Dalmatian Opera (FCI)

Rozlach Karolina (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

 

Gończy polski, gr. 6

Gorczańskie Groniki (FCI)

Łabuz Czesław (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Piwniczański Jazgot (FCI)

Ściurka Marek (hodowca)

38-530 Posada Jaćmierska

 

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Serca Beskidu (FCI)

Liptak Monika (hodowca)

34-603 Krosna

 

z Tymbarskiej Kniei

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Griffon Bleu de Gascogne, gr. 6

Tuchowska Buczyna (FCI)

Kańka Jacek (hodowca)

33-170 Tuchów

 

Ogar polski, gr. 6

Leśne Imponderabilia (FCI)

Szymanek Katarzyna (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Słopnicka Przełęcz

Mirek Andrzej (hodowca)

34-615 Słopnice

 

Wilczańska Knieja

Krafczyk Anna (hodowca)

34-643 Jurków

 

z Bączej Doliny (FCI)

Jarzębak Józef (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Bołozowej Sfory (FCI)

Bołoz Piotr (hodowca)

33-383 Tylicz

 

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

 

Posokowiec bawarski, gr. 6

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Hubertowej Psiarni

Pawłowski Bogusław (hodowca)

 

 

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

 

z Tymbarskiej Kniei

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Posokowiec hanowerski, gr. 6

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

z Tymbarskiej Kniei

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Seter irlandzki, gr. 7

Bonuni FCI

Rogóż Agnieszka (hodowca)

33-380 Krynica

 

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Fiery Love (FCI)

Jankisz Halina (hodowca)

33-393 Marcinkowice

 

Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Seter szkocki Gordon, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek), gr. 7

Tuchowska Buczyna (FCI)

Kańka Jacek (hodowca)

33-170 Tuchów

 

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

 

Peterland (FCI)

Dawiec Piotr (hodowca)

34-643 Jurków

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy, gr. 7

Bona Hundo (FCI)

Załęski Grzegorz (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

 

Cocker spaniel angielski, gr. 8

Alucard (FCI)

Tobiasz Marek (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

Golden Retriever, gr. 8

Pinohood (FCI)

Bagińska Monika (hodowca)

33-314 Łososina Dolna

 

Zagroda Nowe Rybie

Lizak Andrzej (hodowca)

34-652 Nowe Rybie

 

Labrador Retriever, gr. 8

Land of Dreams (FCI)

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

 

Miłkowskie Wzgórze (FCI)

Wieczorek Wioletta (hodowca)

34-615 Słopnice

 

Ranosz (FCI)

Ranosz Halina (hodowca)

 

 

Słońce Beskidu FCI

Słaba Maria (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Whisper of Fire (FCI)

Pulit Joanna (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

 

Lagotto romagnolo, gr. 8

 

Crazy Clan /FCI/

Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

 

Lagotto's Smile FCI

Kupiec Regina (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

 

 

Płochacz niemiecki-Wachtelhund, gr. 8

 

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

 

Boston Terrier, gr. 9

 

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

 

Psia Ferajna FCI

Bukowiec Adam (hodowca)

34-603 Limanowa

 

 

Buldog francuski, gr. 9

 

Elfi Misteriosi

Bajor Agata (hodowca)

33-380 Gorlice

 

 

Grizzly House (FCI)

Marcisz Barbara (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Teslowy Raj (FCI)

Górka Ewelina (hodowca)

 

 

 

Yakuza Code (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

 

 

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9

 

Cesarskie Psy (FCI)

Stadnicka-Brudnicka Weronika (hodowca)

33-334 Kamionka Wielka

 

 

Trzy Metry nad Niebem (FCI)

Bąk Mariola (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

 

Chin japoński, gr. 9

 

z Koni Górki (FCI)

Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca)

34-606 Łukowica

    

 

King Charles Spaniel, gr. 9

 

Faworite King (FCI)

Słowińska Renata (hodowca)

33-370 Muszyna

 

 

Maltańczyk, gr. 9

 

Little Shining Beauty (FCI)

Królak-Zielińska Anna (hodowca)

33-333 Ptaszkowa

 

 

Mops, gr. 9

 

Cesarskie Psy (FCI)

Stadnicka-Brudnicka Weronika (hodowca)

33-334 Kamionka Wielka

 

 

Pudel duży płowy, gr. 9

 

Ze Sfory Chirona

Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)

33-318 Gródek nad Dunajcem

 

 

Rosyjski Toy Długowłosy, gr. 9

 

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

 

Valarti (FCI)

Wolański Barbara (hodowca)

33-206 Smyków

 

 

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9

 

Radocynka (FCI)

Wierzbicka Anna (hodowca)

38-307 Sękowa