HODOWLE

 

Wykaz hodowli (na dzień 31.03.2024 r. -wykazie są tylko hodowle, których właściciele opłacili składkę członkowską na rok 2024!!!) 
hodowla hodowca (nazwisko, imie, miejscowość)
Border Collie, gr. 1  
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca)
Gorczańska Oaza (FCI) Czernecki Leszek (hodowca)
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca)
Owczarek australijski (typ amerykański), gr. 1  
Sfora z Wielopola Wielgus Anna (hodowca)
Owczarek australijski - Kelpie, gr. 1  
Australian Tales (FCI) Firek Wiktoria (hodowca)
Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1  
Piwniczański Jazgot (FCI) Ściurka Marek (hodowca)
Zajmar (FCI) Zając Maria (hodowca)
Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1  
Hubsaris (FCI) Matyaszek Grzegorz (hodowca)
spod Przechyby (FCI) Porębski Marek (hodowca)
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca)
vom Kami Berg (FCI) Larus Michał (hodowca)
Wilcza Odwaga (FCI) Szewczyk Piotr (hodowca)
Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1  
Hubsaris (FCI) Matyaszek Grzegorz (hodowca)
Luksateam (FCI) Luksa Stanisław (hodowca)
spod Przechyby (FCI) Porębski Marek (hodowca)
Waldion (FCI) Kocerba Waldemar (hodowca)
Welsh Corgi Cardigan, gr. 1  
Uszaty Urok (FCI) Nawaleniec Dorota (hodowca)
Chart perski, gr. 10  
Silver Gem (FCI) Witassek Jan (hodowca)
Whippet, gr. 10  
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca)
Berneński pies pasterski, gr. 2  
Amore Bau Bau (FCI) Gąsior Bogumiła (hodowca)
Sądecki Raj Cygalów (FCI) Cygal Marek (hodowca)
Szwajcarska Wataha (FCI) Wrona Krystian (hodowca)
z Gorcowego Wzgórza (FCI) Bawełkiewicz Michał (hodowca)
Buldog angielski, gr. 2  
Górski Tytan Corso (FCI) Gacal Dominik (hodowca)
Buldog kontynentalny, gr. 2  
Inuzuka Clan (FCI) Nowak-Wąż Marcelina (hodowca)
Cane Corso Italiano, gr. 2  
Crazy Clan /FCI/ Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)
Górski Tytan Corso (FCI) Gacal Dominik (hodowca)
Inuzuka Clan (FCI) Nowak-Wąż Marcelina (hodowca)
Doberman, gr. 2  
Crazy Clan /FCI/ Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)
Dog argentyński, gr. 2  
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca)
  Trojan Violetta (współhodowca)
Landseer (typ kontynentalno-europejski), gr. 2  
from Empire of Lovelines (FCI) Bogusławska Klaudyna (hodowca)
Pinczer małpi, gr. 2  
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca)
Rottweiler, gr. 2  
Valarti (FCI) Wolański Barbara (hodowca)
  Wolański Barbara (współhodowca)
  Wolański Bogdan (hodowca)
  Wolański Bogdan (współhodowca)
Vicko Team (FCI) Majcher Iwona (hodowca)
Shar Pei, gr. 2  
Area of the Happy Dogs (FCI) Skoczeń-Szewczyk Edyta (hodowca)
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, gr. 2  
Psia Ferajna FCI Bukowiec Adam (hodowca)
Sznaucer olbrzym, gr. 2  
Hexenwiese (FCI) Mikołajska Maria (hodowca)
Sznaucer olbrzym pieprz i sól, gr. 2  
Hexenwiese (FCI) Mikołajska Maria (hodowca)
American Staffordshire Terrier, gr. 3  
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca)
Bulterier, gr. 3  
Dream of Irma (FCI) Gomółka Izabela (hodowca)
Popradzki Park (FCI) Gumulak Jan (hodowca)
Riwe Bul (FCI) Czelusta-Fedko Joanna (hodowca)
Jack Russell Terrier, gr. 3  
Riwe Bul (FCI) Czelusta-Fedko Joanna (współhodowca)
Silver Gem (FCI) Witassek Jan (hodowca)
spod Czerwonych Klonów Goraus Bartosz (hodowca)
Supergirls (FCI) Faliński Leszek (hodowca)
Zakątek Gór-Jack (FCI) Kwiatkowska Beata (hodowca)
Kerry Blue Terrier, gr. 3  
Andata (FCI) Kępowicz Aneta (hodowca)
Staffordshire Bull Terrier, gr. 3  
Wild Smile (FCI) Podolska-Drożdż Anna (hodowca)
West Highland White Terrier, gr. 3  
Namhok (FCI) Kohmann Weronika (hodowca)
Nejbisiowy Zakątek (FCI) Węgrzynek Iwona (hodowca)
Yorkshire Terrier, gr. 3  
Wild Smile (FCI) Podolska-Drożdż Anna (hodowca)
Jamnik długowłosy króliczy, gr. 4  
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda Gabriela (hodowca)
Optima Plus (FCI) Zelek Stanisława (hodowca)
Jamnik długowłosy miniaturowy, gr. 4  
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda Gabriela (hodowca)
Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4  
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda Gabriela (hodowca)
Napkin (FCI) Gądek Maciej (hodowca)
  Taranczewska-Gądek Dominika (hodowca)
Akita, gr. 5  
Barry Berani (FCI) Bigus Sylwester (hodowca)
Yamakawa Nite (FCI) Gierczyk Katarzyna (hodowca)
Akita amerykańska, gr. 5  
Barry Berani (FCI) Bigus Sylwester (hodowca)
Mihowcanis (FCI) Kowalczyk Michał (hodowca)
Basenji, gr. 5  
Krynickie Baski (FCI) Tarnawska Agnieszka (hodowca)
Supergirls (FCI) Faliński Leszek (hodowca)
Chow Chow, gr. 5  
from Asia with Love (FCI) Tokarczyk-Dobosz Joanna (hodowca)
Cirneco dell`Etna, gr. 5  
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca)
Elkhund szary, gr. 5  
Pride of North (FCI) Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca)
Samoyed, gr. 5  
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca)
The Sparkle of Naryan Mar (FCI) Delong Szymon (hodowca)
White Dynasty of Gromnik Buratowski Piotr (hodowca)
Shiba, gr. 5  
Cantavis Canes (FCI) Kowalczyk Bartłomiej (hodowca)
John Landa (FCI) Kowalczyk Piotr (hodowca)
Siberian Husky, gr. 5  
Alucard (FCI) Tobiasz Marek (współhodowca)
Beskidzka Zima (FCI) Cetnarowicz Anna (hodowca)
Pride of North (FCI) Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca)
Beagle, gr. 6  
z Dawnego Stawu (FCI) Kiławiec Karolina (hodowca)
Gończy polski, gr. 6  
Piwniczański Jazgot (FCI) Ściurka Marek (hodowca)
z Beskidzkich Wysp /FCI/ Opyd Jerzy (hodowca)
z Serca Beskidu (FCI) Liptak Monika (hodowca)
z Tymbarskiej Kniei Bubula Maciej (hodowca)
z Wojakowskich Gór (FCI) Kosakowski Krzysztof (hodowca)
Ogar polski, gr. 6  
Leśne Imponderabilia (FCI) Szymanek Katarzyna (hodowca)
Słopnicka Przełęcz Mirek Andrzej (hodowca)
Wilczańska Knieja (FCI) Krafczyk Anna (hodowca)
z Bączej Doliny (FCI) Jarzębak Józef (hodowca)
z Beskidzkich Wysp /FCI/ Opyd Jerzy (hodowca)
z Bołozowej Sfory (FCI) Bołoz Piotr (hodowca)
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca)
Posokowiec bawarski, gr. 6  
z Beskidzkich Wysp /FCI/ Opyd Jerzy (hodowca)
z Hubertowej Psiarni Pawłowski Bogusław (hodowca)
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca)
z Tymbarskiej Kniei Bubula Maciej (hodowca)
Posokowiec hanowerski, gr. 6  
z Tymbarskiej Kniei Bubula Maciej (hodowca)
Rhodesian Ridgeback, gr. 6  
African Flower (FCI) Pandyra-Ostrowska Paulina (hodowca)
Szorstkowłosy gończy gaskoński, gr. 6  
Tuchowska Buczyna (FCI) Kańka Jacek (hodowca)
Seter irlandzki, gr. 7  
Bonuni FCI Rogóż Agnieszka (hodowca)
  Rogóż Agnieszka (współhodowca)
Fiery Love (FCI) Jankisz Halina (hodowca)
Wyżeł czeski szorstkowłosy (Fousek), gr. 7  
spod Czerwonych Klonów Goraus Bartosz (hodowca)
Tuchowska Buczyna (FCI) Kańka Jacek (hodowca)
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7  
Peterland (FCI) Dawiec Piotr (hodowca)
Wyżeł weimarski krótkowłosy, gr. 7  
Bona Hundo (FCI) Załęski Grzegorz (hodowca)
Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7  
AmberArrow (FCI) Szumowska Magdalena (hodowca)
Flat Coated Retriever, gr. 8  
od Marka Pollo Ferenc Idalia (hodowca)
Golden Retriever, gr. 8  
Fly With Golden (FCI) Dudczyk Wojciech (hodowca)
Labrador Retriever, gr. 8  
Kraina Czekolady (FCI) Zapłata Wojciech (hodowca)
Słońce Beskidu FCI Słaba Maria (hodowca)
Lagotto romagnolo, gr. 8  
Crazy Clan /FCI/ Ziaja-Kalemba Monika (hodowca)
Gruszowska Zagroda (FCI) Dziekan-Śliwa Urszula (hodowca)
Lagotto's Smile FCI Kupiec Regina (hodowca)
  Kupiec Regina (współhodowca)
Nederlandse Kooikerhondje, gr. 8  
Art of Miko (FCI) Jagoda Jakub (hodowca)
Boston Terrier, gr. 9  
Psia Ferajna FCI Bukowiec Adam (hodowca)
Buldog francuski, gr. 9  
Elfi Misteriosi Bajor Agata (hodowca)
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca)
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca)
Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9  
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca)
Zagroda Lucy (FCI) Tokarczyk Anna (hodowca)
King Charles Spaniel, gr. 9  
Faworite King (FCI) Słowińska Renata (hodowca)
Pudel duży, gr. 9  
Ze Sfory Chirona Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)
Pudel duży płowy, gr. 9  
Ze Sfory Chirona Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)
Rosyjski Toy Długowłosy, gr. 9  
Riwe Bul (FCI) Czelusta-Fedko Joanna (hodowca)
Valarti (FCI) Wolański Barbara (hodowca)
  Wolański Bogdan (współhodowca)
Patterdale terrier, gr. RN  
Mezor (FCI) Korzym Paweł (hodowca)
Polski spaniel myśliwski, gr. RN  
Alucard (FCI) Tobiasz Marek (hodowca)
Rosyjska Bolonka Kolorowa, gr. RN  
Empire of Wasylove (FCI) Mrowca Beata (hodowca)