HODOWLE

Wykaz hodowli
stan na dzień 24.10.2017

 

 

 

hodowla

hodowca (nazwisko, imie, miejscowość)

Border Collie, gr. 1

 

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

Gorczańska Oaza (FCI)

Czernecki Leszek (hodowca)

34-452 Ochotnica Dolna

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

South Sky FCI

Wideł Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

The Sunny Shepherds (FCI)

Sidorski Adam (hodowca)

 

Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1

 

Szynwaldka /FCI/

Jurczak Jan (hodowca)

33-158 Szynwałd

Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1

 

Elita Kraków FCI

Kwinta Michał (hodowca)

30-238 Kraków

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

Podhalańska Wataha

Maciata Stanisław (hodowca)

34-425 Biały Dunajec

Schaferhund von Augustin FCI

Augustyn Piotr (hodowca)

38-350 Bobowa

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Limanowa

Wilki z Łąckiej Doliny FCI

Szlósarczyk Łukasz (hodowca)

33-390 Łącko

Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

Diavoli di Fuoco (FCI)

Chronowski Jacek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Heradog FCI

Faliszewska Magdalena (hodowca)

33-121 Bogumiłowice

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

Jaworzyna M.A.X.

Kumorek Anna (hodowca)

33-370 Muszyna

Luksateam (FCI)

Luksa Stanisław (hodowca)

33-335 Nawojowa

Magik Rud FCI

Halik Piotr (hodowca)

32-800 Brzesko-Mokrzyska

Nomysz FCI

Kożuch Anna (hodowca)

38-321 Moszczenica

od Szalonej Wandy

Zaremba Wanda (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

Sądeckie Lachy /FCI/

Woda Andrzej (hodowca)

33-311 Wielogłowy

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Limanowa

Waldion (FCI)

Kocerba Waldemar (hodowca)

31-764 Kraków

Żabieńska Zagroda FCI

Panek Zbigniew (hodowca)

33-240 Żabno

Owczarek szetlandzki, gr. 1

 

Charmstory /FCI/

Iwańska Aleksandra (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Polski owczarek nizinny, gr. 1

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

Berneński pies pasterski, gr. 2

 

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

Rzymskie Imperium FCI

Krupa Anna (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Stróż Zagrody FCI

Wilczek-Rząsa Ewa (hodowca)

34-650 Tymbark

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

Buldog angielski, gr. 2

 

Cartel de Bull FCI

Bortnik Justyna (hodowca)

32-830 Wojnicz

Maf-Bull FCI

Tłustowska Monika (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

Somia Bull FCI

Gurgul Jarosław (hodowca)

32-800 Brzesko

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

Bullmastiff, gr. 2

 

Le Mita Cola

Bator Artur (hodowca)

33-112 Tarnowiec

Cane Corso Italiano, gr. 2

 

Crazy Clan /FCI/

Ziaja Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

Dog argentyński, gr. 2

 

Dogo White Fighter /FCI/

Sowa Dariusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Złota Troja (FCI)

Trojan Violetta (hodowca)

33-388 Gołkowice

Dog Kanaryjski, gr. 2

 

Guerrero Canario

Pachowicz Piotr (hodowca)

34-600 Limanowa

Dog z Majorki, gr. 2

 

My Love Zara FCI

Krzysztoń Wojciech (hodowca)

33-331 Stróże

Pinczer miniaturowy, gr. 2

 

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

Pinczer średni, gr. 2

 

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

Rottweiler, gr. 2

 

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

z Sądeckiego Grodu

Kurowski Eugeniusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Zara Puppies FCI

Toporkiewicz Wiesław (hodowca)

34-617 Wilkowisko

Sznaucer miniaturowy, gr. 2

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

Psia Ferajna FCI

Bukowiec Adam (hodowca)

34-603 Limanowa

Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2

 

Hexenwiese (FCI)

Mikołajska Maria (hodowca)

34-600 Limanowa

Tosa, gr. 2

 

Twierdza Samuraja (FCI)

Gondek Maciej (hodowca)

33-395 Chełmiec

American Staffordshire Terrier, gr. 3

 

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

Bedlington Terrier, gr. 3

 

Serce Nowodworza FCI

Łącka Anna (hodowca)

33-112 Tarnowiec

Jack Russell Terrier, gr. 3

 

Antarówka /FCI/

Janczyk Aneta (hodowca)

34-654 Męcina

Pasierbiecka Sfora FCI

Wiktor Klaudia (hodowca)

34-600 Limanowa

Niemiecki terier myśliwski, gr. 3

 

Spod Prehyby FCI

Zembura Piotr (hodowca)

33-388 Gołkowice

Staffordshire Bull Terrier, gr. 3

 

Wild Smile FCI

Podolska-Drożdż Anna (hodowca)

38-322 Łużna

Terier szkocki, gr. 3

 

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

West Highland White Terrier, gr. 3

 

Czar Klaudii FCI

Wolak Sylwia (hodowca)

32-800 Mokrzyska

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

 

Yorkshire Terrier, gr. 3

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

Madagaskar Time /FCI/

Bezak Katarzyna (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4

 

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

Akita Amerykańska, gr. 5

 

Królewska Przystań FCI

Szostek Magdalena (hodowca)

33-111 Koszyce Wielkie

Chow Chow, gr. 5

 

Bon Vista FCI

Dudka Kamil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Kudłata Obsesja (FCI)

Ścibisz Renata (hodowca)

32-860 Czchów

Cirneco dell'Etna, gr. 5

 

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

Elkhound szary, gr. 5

 

Pride of North (FCI)

Nosal Joanna (hodowca)

34-600 Limanowa

Samoyed, gr. 5

 

Powiew Północy (FCI)

Zawierta-Porębska Irena (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Siberian Husky, gr. 5

 

Beskidzka Zima (FCI)

Cetnarowicz Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

Sądeckie Pieszczochy

Poręba Mariola (hodowca)

33-335 Nawojowa

Thai Ridgeback Dog, gr. 5

 

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

Basset Hound, gr. 6

 

Gabthomas /FCI/

Dumański Tomasz (hodowca)

33-130 Radłów

Beagle, gr. 6

 

Shilla Club FCI

Wietecha Grzegorz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Gończy polski, gr. 6

 

Duma Gończy Pazur z Barcickiej Doliny (FCI)

Mrówka Stanisław (hodowca)

33-342 Barcice

Piwniczański Jazgot /FCI/

Ściurka Marek (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

z Wojakowskich Gór (FCI)

Kosakowski Krzysztof (hodowca)

32-862 Porąbka Iwkowska

Ogar polski, gr. 6

 

Kokocza Biesiada /FCI/

Wierzgacz Renata (hodowca)

33-162 Lubcza

Słopnicka Przełęcz

Mirek Andrzej (hodowca)

34-615 Słopnice

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

z Bołozowej Sfory (FCI)

Bołoz Piotr (hodowca)

33-383 Tylicz

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

z Szumiącego Hełmu (FCI)

Matuła Piotr (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Posokowiec bawarski, gr. 6

 

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

z Hubertowej Psiarni

Pawłowski Bogusław (hodowca)

 

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

 

Posokowiec hanowerski, gr. 6

 

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

Seter irlandzki, gr. 7

 

Bonuni FCI

Rogóż Agnieszka (hodowca)

33-380 Krynica

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7

 

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

Seter szkocki Gordon, gr. 7

 

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7

 

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7

 

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

Cocker spaniel angielski, gr. 8

 

Alucard (FCI)

Tobiasz Marek (hodowca)

33-340 Stary Sącz

Golden Retriever, gr. 8

 

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

Bulgotki Podegrodzkie

Sułkowska Zofia (hodowca)

33-386 Podegrodzie

Złota Zagroda FCI

Lachor Paweł (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Złotolandia

Wójcik Renata (hodowca)

33-311 Wielogłowy

Labrador Retriever, gr. 8

 

Caro F.D.B. /FCI/

Kumorek Halina (hodowca)

33-370 Muszyna

Dog Luna Park FCI

Krężel Dawid (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

Ranosz (FCI)

Ranosz Halina (hodowca)

34-615 Słopnice

Sądecki Ratownik

Pulit Mirosław (hodowca)

33-311 Wielogłowy

Słońce Beskidu FCI

Słaba Maria (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

Lagotto romagnolo, gr. 8

 

Lagotto's Smile FCI

Kupiec Regina (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Płochacz niemiecki-Wachtelhund, gr. 8

 

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

Buldog francuski, gr. 9

 

Grybowianka FCI

Fyda Dariusz (hodowca)

33-330 Grybów

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9

 

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

Tabaszowa FCI

Dobosz Jadwiga (hodowca)

33-312 Tabaszowa

Gryfonik brukselski, gr. 9

 

Serce Nowodworza FCI

Łącka Anna (hodowca)

33-112 Tarnowiec

King Charles Spaniel, gr. 9

 

Faworite King FCI

Słowińska Renata (hodowca)

33-370 Muszyna

Maltańczyk, gr. 9

 

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

Pudel duży morelowy, gr. 9

 

Ze Sfory Chirona

Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)

33-318 Gródek nad Dunajcem

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9

 

Psiada /FCI/

Jeleń Adrianna (hodowca)

33-130 Radłów

Chart rosyjski borzoj, gr. 10

 

Porcelanowa Piękność FCI

Koszarek Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

Whippet, gr. 10

 

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik