”Motywacja, koncentracja, rezygnacja” - 2024

”Motywacja, koncentracja, rezygnacja” - 2024

 

Jeżeli szukasz kursu, który pomoże Ci zbudować podstawy pod każdy sport kynologiczny, ale również podstawy niezbędne do życia z psem to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! 

 ”Motywacja, koncentracja, rezygnacja” to nie są standardowe zajęcia z posłuszeństwa, są natomiast fundamentem, który powinien posiadać każdy właściciel psa w pakiecie dostaniecie 5 lekcji tematycznych. Lekcje się ze sobą łączą i przeplatają.

 Jeżeli już jesteś po jakimś szkoleniu, ale ciągle brakuje wam tego „czegoś” by lepiej się dogadać to nic straconego. Ten kurs jest również dla was. Nadbudujemy fundamenty, porządkując Wasze podstawy.

 W programie między innymi:
- sygnały - jakie, kiedy stosujemy, po co są i dlaczego warto je posiadać
- motywacja zarówno na jedzenie jak i na zabawkę
- gra z miską
- początek i koniec sesji
- praca nad koncentracją i w skupieniu
- wybrane sztuczki
- jak pracować nad przywołaniem - reakcja na imię
- przejścia między wyciszeniem a aktywnością
- budowanie pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa w otoczeniu innych psów
- kontrola emocji
- praca nad nagrodą odłożoną

 Ilość zajęć - 5
Grupy 3-5 psów
Prowadząca - Justyna Drużkowska 
Koszt - 350 zł brutto

 Zapisy przyjmujemy do 31.05.2024 r. osobiście w biurze Oddziału lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W zgłoszeniu proszę podać: imię i przydomek psa, numer rejestracji w Oddziale oraz swoje dane kontaktowe w tym numer telefonu.

 Warunkiem organizacji spotkań jest zebranie grupy minimum 5 psów.
Terminy spotkań będą ustalone w późniejszym terminie po zebraniu grupy.
W zajęcia mogą uczestniczyć tylko członkowie ZKwP z opłaconą składką członkowską za rok 2024. Koszt uczestnictwa wyłącznie dla członków ZKwP - 350 zł.
W zajęciach mogą brać udział psy, które mają aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie! Minimalny wiek psa to skończone 4 miesiące życia.

 Zajęcia prowadzi:
Justyna Drużkowska: certyfikowany instruktor Obedience 1 i 2 stopień, certyfikowany instruktor nosework PLN, behawiorysta COAPE, instruktor szkolenia psów ratowniczych, brała i nadal bierze udział w wielu seminariach z polskimi i zagranicznymi instruktorami. Od 2016 roku czynny zawodnik, na swoim koncie ma wiele sukcesów w tym tytuł vice mistrza Polski OA klasy 2. Obecnie z jednym ze swoich psów jest w najwyższej klasie 3 Obedience, tzw mistrzowskiej. Staruje w takich dyscyplinach jak Obedience, Agility, Nosework, Rally- O, PT z sukcesami, stając wiele razy na podium.